Aktif içeriklerle zenginleştirilmiş cilt bakım terapileri

Evde bakımlı kalmanın keyifli yolları

Doğal içerikleriyle cildi beslerken sağlıkla parlamasını sağlayan Sinoz, evde geçirilen zamanı cilt bakım terapisine dönüştürüyor. Sinoz’da cildiniz için birçok ürün bulunuyor.

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi, pürüzsüz bir cilt için gereken her şeye sahip. Aktif kil özleriyle ciltteki yağlanmayı en aza indirip, siyah noktaların kaybolmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki papatya, salatalık özleriyle cilt çeperini ve nem dengesini koruma altına alarak sizi yenilenmiş bir cilde kavuşturuyor.

Sinoz Leke Kremi, lekelere karşı koruma bariyeri oluşturarak ten rengi uyumsuzluklarına engel olurken, Sinoz Arındırıcı Peeling, içeriğindeki arındırıcı mikro tanecikler ile tıkanık gözeneklerle mücadele ediyor.

Sinoz Çatlak Kremi, özel formülü ile cildinizin ihtiyacı olan elastan yapıyı geri kazanmanıza destek olurken, sıkı ve pürüzsüz bir görünümü düzenli kullanım ile beraberinde sunuyor.

Sinoz Vücut Peelingi ise şu aralar ziyaret edemediğimiz güzellik merkezlerini evlere getiriyor. Peeling ile el ve ayaklarınıza pratik bir şekilde manikür ve pedikür yapabilirsiniz. İçeriğindeki shea yağı sayesinde SPA keyfi sunan ürün, uygulama sonrası vücudunuzda kadifemsi bir pürüzsüzlük sağlar. Cildinizin canlı ve parlak gözükmesine yardımcı olur.

Detaylı bilgi için: www.sinoz.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir