Nars Skincare Collection ile 3 adımda etkin bakım

Nem, ışıltı ve sıkılaşma sunuyor

NARS Skincare Collection, 3 adımda cildi nemlendirip, canlandırıyor. Koleksiyon serum, nemlendirici ve bakım losyonundan oluluyor.

NARS Skincare Light Reflecting Firming Serum, 3.750 TL

Cildi sıkılaştırmaya, elastikiyeti artırmaya ve cildin doğal ışıltısını canlandırmaya yardımcı oluyor. Serum, az miktarda ellere alınıp ısıtıldıktan sonra cilde direkt nazikçe masaj hareketleriyle veya tampon yaparak uygulandığında maksimum sonuç veriyor.

Çift dokulu ürünün formülünde çevresel stres faktörlerine karşı etkili olan baobab yağı kapsülleri var. Serum, ışığı her açıdan yansıtmaya hazır olan altın inci küreleri ile cilde prizmatik etki kazandırıyor.  Aydınlık bir cilt sağlıyor.

NARS Light Reflecting Moisturizer, 2.800 TL

Serumdan sonra cildin ihtiyacına uygun seçilen nemlendirici ile ikinci adıma devam ediliyor. Nemlendirici de serumla aynı şekilde parmaklarda ısıttıktan sonra yüze masaj yaparak hafifçe uygulanıyor. Masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını destekliyor.

Jel-kem formülü ile ciltte 60 saate kadar nemlendirme sağlayan NARS Light Reflecting Moisturizer, her uygulamada cildi yoğun nemle rahatlatıyor. Cilde yumuşaklık ve ışıltı sağlıyor. İçeriğindeki kakao peptidleri ve moringa tohumu kombinasyonuyla, cildin tonunu ve berraklığını korumaya yardımcı oluyor. Formülündeki hyalüronik dolgu kürecikleri, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatırken nemi cilde hapsediyor.

NARS Light Reflecting Treatment Lotion, 2.030 TL

Üçüncü adımda ise cilt yapısına uygun veya gün içinde cildin görünümünün isteğine yönelik bir baz seçip az bir miktarda tüm yüze uygulanıyor. Cildi pürüzsüzleştirip ölü derileri nazikçe temizliyor. Ultra nemlendirici ve ferahlatıcı etkisiyle cilde yumuşacık bir görünüm veriyor. 4 haftalık kullanımdan sonra ciltteki pullanmayı yüzde 68 oranında azaltıyor. Cilde yoğun nem ve mineraller sağlarken aydınlık görünümünü artırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir