Naturals by Watsons’tan saç için Organik Hibiskus Serisi

Seri şampuan ve saç bakım yağı olmak üzere 2 üründen oluşuyor

Watsons’ın doğal, organik ve vegan cilt ve saç bakım markası Naturals by Watsons, organik içerikli yeni Hibiskus serisi ile saçlarınıza doğa dostu bir bakım sunuyor. Uzun saç tutkunlarının çok seveceği yeni seri, kökten uca bakım yapıyor.

Mısır’da, ‘Tropik çiçeklerin kraliçesi’ olarak bilinen hibiskus, faydalı ve onarıcı özellikleriyle oldukça uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Naturals by Watsons, güçlü bir antioksidan kaynağı olan bu değerli bitkinin organik özlerini kullanarak hazırladığı yeni serisi ile saçlara antik çağlardan gelen doğal bakımı sunuyor.

Naturals by Watsons Hibiskus Şampuan 490 ml

İçeriğindeki organik Hibiskus özü ile saçı ve saç derisini nazikçe temizleyerek her bir saç telini korur ve güçlendirir. Saçların ipeksi, parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Vitamin B5 ile saçları nemlendirerek, günlük yıpranma ve ısı hasarına karşı koruma sağlar.

Naturals by Watsons Hibiskus Saç Bakım Yağı 100 ml

İçeriğindeki organik Hibiskus özünün besleyici gücü sayesinde, saçın direncini ve parlaklığını artırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda organik Hibiskus çekirdeği ekstresinin antioksidan özelliğiyle de saça bakım yapıyor.

Kırılmaların önlenmesine yardımcı olarak parlak, uzun saçlar için ideal olan ürün; hafif formülü ile saçı nemlendirmeye, onarmaya ve hasara karşı güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Kullanım önerileri:

1) Şampuandan sonra nemli saçı havluyla nazikçe kurulayın. Saçınıza eşit olarak 1-2 pompa saç yağı uygulayın ve durulamayın.

2) Saçı yumuşatmak ve parlaklığını artırmak için kuru saça uygulayın ve durulamayın.

Saç Bakım Yağı: 34.95 TL
Şampuan: 39.95 TL

 *Belirtilen fiyatlar Ocak ayı güncel fiyatları olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir