Yeni Pure Beauty Youth Restore serisi ile daha genç bir cilt

Cildinizi hem çevresel faktörlerden hem de mavi ışıktan koruyun

Çevresel etkenler cildi yaşlandıran en önemli faktörlerin başında geliyor. Çevresel etkenlerin yanında teknolojik cihazlardan yayılan mavi ışık da cilde zarar veriyor. Mavi ışığa uzun süre maruz kalmak; ciltte kuruluk, kırışıklık, ince çizgilerin ve lekelerin oluşması gibi birçok olumsuz etkiye neden olabiliyor.

Pure Beauty markasının Youth Restore serisi ile cildinizi çevresel etkenlerden ve mavi ışığın zararlı etkilerinden korumanız artık mümkün!

Pure Beauty Youth Restore serisi içeriğindeki bitkisel özler ile cildinizi besleyerek çevresel etkenlere karşı korurken daha genç görünmesine yardımcı oluyor.

Seride yer alan Ginseng Çiçeği Özü, cilt elastikiyeti ve tonunu düzenleyerek daha bakımlı bir cilde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Akebia Quinata Özü, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı yapısıyla cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olarak daha canlı bir cilt vadediyor. Lespedaza Catita Özü, cildi mavi ışığın neden olduğu oksidatif stresten korurken Maracuja Çekirdeği Ekstresi, cildin çevresel kirliliğe karşı (UV Işınları, Mavi Işık, Oksidan, İç ve Dış stres, Hava kirliliğine neden olan ince tozlar) olan direncini artırılmasına destek oluyor. Drumstick Çekirdeği Ekstresi ise hava kirliliğine neden olan ultra ince tozları ciltten arındırmaya yardımcı oluyor.

Pure Beauty Youth Restore Sıkılaştırıcı Esans

Kırışıklıkların azalmasına destek olarak cildinize genç ve ipeksi bir görünüm kazandırıyor.

Pure Beauty Youth Restore Sıkılaştırıcı Göz Kremi 

İçeriğindeki özler sayesinde daha parlak ve genç bir görünüm için koyu halkaları ve göz altındaki şiş görünümü azaltırken, cildi sıkılaştırmaya ve canlandırmaya yardımcı oluyor.

Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu

Göz altındaki çizgileri azaltma, göz çevresine ekstra canlılık kazandırma ve koyu halkaları azaltmaya destek oluyor. Kullananların yüzde 75’ten fazlası göz çevresindeki kırışıklık ve ince çizgilerin yumuşadığını gözlemliyor.* (*40 kişinin üzerinde yapılan panel testi sonuçlarına göre)

Pure Beauty Youth Restore Nemlendirici Gündüz Kremi

Cildi sıkılaştırmaya, nemlendirmeye ve yoğun bir ışıltı sağlamaya yardımcı oluyor. Kullanıcıların yüzde 80’inden fazlası, kremin besleyici özelliğinden memnun olduğunu belirtiyor.* (*60 kişinin üzerinde yapılan panel testi sonuçlarına göre)

Pure Beauty Youth Restore Nemlendirici Gece Kremi

Uyku esnasında  ince çizgilerin azalmasına ve matlaşmış cildi aydınlatmaya yardımcı olarak daha taze, esnek ve  genç bir cilt ile uyanmanızı sağlıyor. Kullanıcıların yüzde 80’inden fazlası, kremin, cilt sarkmasını önleme ve sıkılaştırma etkisinden memnun olduğunu belirtiyor.* (*40 kişinin üzerinde yapılan panel testi sonuçlarına göre)

Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum

Jojoba Yağı, Macadamia Tohumu Yağı ve Çayır Köpüğü Tohumu yağı sayesinde cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olurken, cilt sıkılaşmasına ve elastikiyeti güçlendirmeye destek oluyor. Kullanıcıların yüzde 70’inden fazlası serumun hedef bölgedeki sıkılaştırma performansından memnun olduğunu belirtiyor.* (*60 kişinin üzerinde yapılan panel testi sonuçları)

Sıkılaştırıcı Göz Kremi: 129.95 TL

Nemlendirici Gündüz Kremi: 149.95 TL

Nemlendirici Gece Kremi: 149.95 TL

PSıkılaştırıcı Esans: 119.95 TL

Göz Serumu: 154.95 TL

Konsantre Yağ-Serum: 149.95 TL

*Belirtilen fiyatlar Aralık güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir