Naturals By Watsons’tan Sürdürülebilir Cilt Bakım Serisi

Hem size hem de doğaya iyi bakar!

Naturals by Watsons’ın yepyeni cilt bakım ürünleri ile hem cildinize hem de doğaya saygılı bir cilt bakım deneyimine hazır mısınız? Yüzde 90’dan fazla doğal içerikleri, vegan formülü ve sürdürülebilir FSC sertifikalı kağıttan üretilen ambalajlarıyla dikkat çekiyor.

Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli 150 ml/229.90 TL

Ciltteki kiri ve fazla yağı cildi kurutmadan nazikçe temizlemeye yardımcı oluyor. Cildin temiz ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekliyor. İçeriğindeki asırlardır kullanılan matlaştırıcı çay ağacı ve arındırıcı yeşil çay sayesinde fazla sebum üretimini engelleyerek, cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler. Paraben, alkol, lanolin ve mineral yağ içermez. Sabah ve akşam yüze ve boyuna hafifçe masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Çay Ağacı&Yeşil Çay Arındırıcı Tonik 150 ml/239.90 TL

Ciltteki kiri ve fazla yağı cildi kurutmadan nazikçe temizlemeye yardımcı oluyor. Cildin temiz ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekliyor. İçeriğindeki asırlardır kullanılan matlaştırıcı çay ağacı ve arındırıcı yeşil çay sayesinde fazla sebum üretimini engelleyerek, cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler. Paraben, alkol, lanolin ve mineral yağ içermez. Sabah ve akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize pamuk yardımı ile uygulayınız.

Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Serum 30 ml/249.90 TL

İçeriğindeki asırlık Japon güzellik sırrı olan pirinç kepeği sayesinde cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Soya fasulyesi ile cildin beslenmesini, daha  genç ve parlak görünmesini destekler. Paraben, Alkol, Lanolin, Mineral Yağ, Silikon, Renklendirici, İzotizoazolinon (MIT, CMIT, BIT) içermez. Hafif formülü ile cildin nazikçe nemlendirilmesine yardımcı olur. Temiz cilde sabah ve akşam nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Krem 50 g/ 269.90 TL

İçeriğindeki asırlık Japon güzellik sırrı olan pirinç kepeği sayesinde cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Soya fasulyesi ile cildin beslenmesini, daha  genç ve parlak görünmesini destekler. Yağlı bir his bırakmadan cildi beslemeye yardım eder. Yumuşak, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlanmasına destek olur. Paraben, Alkol, Lanolin, Mineral Yağ, Silikon, Renklendirici, İzotizoazolinon (MIT, CMIT, BIT) içermez. Temiz cilde sabah ve akşam nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Naturals by Watsons ürünlerini Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil uygulamasında bulabilirsiniz.

Belirtilen fiyatlar Kasım güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir