Nautica İlkbahar/Yaz’24 Koleksiyonu ile Stil Dolu Keşif

5 farkı tema var

Özgür ruhlu maceraseverlerin markası Nautica, yükselen güneşin enerjisini ve doğanın tazelenişini 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile dolabınıza taşıyor. Hafif nefes alan kumaşları ve rahat formları sezonun favori renkleriyle buluşturuyor. Bu koleksiyonda; New Marine, Imperfect, Soft City, Simple Life ve Sea Side Koleksiyonları yer alıyor.

New Marine Koleksiyonu

Tekne stilinden ilham alarak minimalist tasarım çizgilerini marin stilinin vazgeçilmez renkleriyle yorumluyor. Imperfect Koleksiyonu ise benzersiz kesim ve desenleri ile yaz boyu rahatlığa çağrıda bulunmakta.

Soft City Koleksiyonu

Şehrin içerisinde karmaşadan uzakta, konfor ve sadeliği bir arada arayanlar için… Siyah, beyaz, lacivert renk paleti ile kapsül dolap oluşturmaya yardımcı oluyor.

Simple Life Koleksiyonu

Sınırları zorlayan maceracı centilmenler için tasarlandı. Koleksiyon, bol pantolonları, oversize gömlekleri, bermudaları ve keten gömlek/şort takımları ile dikkat çekiyor. Doğayla birleşen toprak tonları, bejler ve hakilerle bir araya gelen bu parçalar, koleksiyonun tamamlayıcısı.

Sea Side Koleksiyonu

Masmavi sulara ulaşmayı bekleyen sportif centilmenlere için… Yaz boyu hem denizde hem de sahilde mutlu anlar biriktirirken eşlikçileri mayolar, tişörtler, şapkalar ve terlikler olacak.

Koleksiyonları, tüm Nautica Mağazaları ve nautica-tr.com’da keşfedebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir