Nuxe Aquabella bakım serisi karma ciltler için geliştirildi

NUXE iki aktif içeriği bir araya getirdi

Karma ciltler için özel olarak geliştirilen Nuxe Aquabella cilt bakım serisi taze ve temiz bir cilt vadediyor. Üç aşamalı cilt bakım rutini, içeriğindeki beyaz nilüfer ekstresi ile nemlendiriyor, patenti NUXE’e ait olan ‘doğal blur kompleksi’ ile daha güzel bir görünüm kazandırıyor. Sonuç ise parlamadan ışıldayan, taze bir cilt!

Aquabella ® cilt bakım serisi, karma ciltlerin tüm ihtiyaçları gözetilerek geliştirildi. Benzersiz dokularla bütünleşen nemlendirme özelliği, cilde ihtiyacı olan tüm arınma ve nemi sağlıyor. Denizden gelen tatlı bir esintiyi andıran kokusu, yaseminin tazeliği ve salatalığın ferahlığıyla bütünleşiyor, son dokunuşları ise limon kabuğunun enerjik notaları yapıyor.

NUXE iki aktif içeriği bir araya getirerek (beyaz nilüfer özleri ve doğal kökenli hyalüronik asit) karma ciltlerin en büyük problemlerinden birine çözüm getiriyor: Kuru bölgeler neme doyarken yağlı bölgeler arınarak temizleniyor.

Saflığın sembolü olan beyaz nilüfer, su yaşamının döngüsünde sahip olduğu önem doğrultusunda suyun oksijenlenmesi ve temizlenmesinde önemli bir rol üstleniyor. Beyaz nilüfer ekstresi içeriğindeki su molekülleri ile etkin nemlendirme sağlarken tanin ve polifenol ile de yağlı bölgelerde bakterilerin çoğalmasını önlüyor. Doğal kökenli hyalüronik asitin süngersi yapısıyla su moleküllerini tutan aktif içerikler sayesinde de cilt suya doyuyor.

NUXE’e özel doğal ‘Blur’ kompleksi 

Kapatıcılara, fondötenlere ve cilt üzerinde yapay bir katman oluşturan tüm benzeri uygulamalara veda edin. Pürüzsüz bir cildin sırrı NUXE’ün patentli ‘Doğal Blur Kompleksi’ni oluşturan 3 botanik aktif içerikte gizli!

  • Yulaf 

Yulaf özleri, ciltte anında rahatlama sağlıyor.

  • Yeşil Mercimek Özütü 

Yeşil mercimek sebum üretimini azaltıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor ve cilt dokusunu güzelleştiriyor.

  • Latin Çiçeği 

Cilt hücrelerinin oksijenlenmesini artıran latin çiçeği, böylelikle cilde ışıltı kazandırıyor.

  1. Yalnızca bir saat içinde ciltte daha ferah bir his.
  2. Gözeneklerde azalma, cilt dokusunda kalıcı güzelleşme.
  3. Sağlıklı bir ışıltı.

Aquabella serisini keşfedin

Mikro Tanecikli Arındırıcı Jel: Yüzü kurutmadan derinlemesine temizleyen ürün, içeriğindeki beyaz nilüfer ve doğal “blur” kompleksi ile sebum üretimini baskılıyor. Doğal kaynaklı mikro tanecikler ciltteki pürüzleri nazikçe arındırıyor. Kullananlar ciltlerinde anında arınma ve ferahlık hissediyorlar. Sadece 28 günlük kullanımın sonunda daha temiz, daha ışıltılı bir cilt! Her sabah ve akşam nemli cilde, parmak uçlarınızı kullanarak uygulayın ve sonra durulayın. Fiyatı: 120 TL

Gözenek Sıkılaştırıcı Losyon: Beyaz nilüfer ve doğal kökenli hyalüronik asit ile zenginleşen losyon kullanım kolaylığı sağlıyor ve cilde tazelik veriyor. Doğal ‘blur’ kompleksi ciltteki pürüzleri gözle görülür biçimde düzeltirken cildin görünümünü de iyileştiriyor: 28 günlük kullanımın sonunda gözenekler sıkılaşıyor. Gündüz ve/veya akşam, göz çevresi hariç yüzünüze uygulayın. Fiyatı: 115 TL

Nemlendirici Emülsiyon: Bu hafif emülsiyon taze bir bitiriş sağlayarak doğal bir cilt görünümünü tamamlıyor. Cildin farklı ihtiyaçlara sahip bölgelerine aynı anda cevap veren ürün kuru alanları nemlendirirken içeriğindeki Silica pudra ile yağlı bölgeleri matlaştırıyor. İlk uygulamadan itibaren daha nemli ve daha mat bir cilt. Her sabah ve/veya akşam yüze ve boyun bölgesine uygulayın. Fiyatı: 150 TL

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir