NUXE evde saç bakımı için pratik tavsiyeler veriyor

Birkaç ‘fıs fıs’ ile bakım

Evde işlerinizi hallederken bir yandan da saçınıza bakım yapmak ister misiniz?

Tüm dünyayı saran koronavirüse karşı en etkili önlemlerin zorunda kalmadıkça evden çıkmamak, insanlarla mesafemizi korumak ve hijyen kurallarına uymak olduğunu biliyoruz. Evde kaldığınız bu günleri daha keyifli ve verimli geçirmek için NUXE bakım önerilerini kaçırmayın!

Saç bakımında iki önerimiz var!

Yüzde 98.1 doğal içeriklere sahip Huile Prodigieuse®’ü bu sefer kuru saç bakımı için kullanabilirsiniz. Üründen saç yoğunluğunuza göre ortalama 5-6 fıs elinize sıkın. Daha sonra saçınızın boy ve uçlarına yedirin, 5-10 isterseniz 30 dakika masaj yapın. Daha sonra saçınızı toplayın ve en az 1 saat bekletin. Saçınızdaki nem maskesini durulamak için duşta saçınızı ıslatmadan şampuanlamayı unutmayın! Önce sabun daha sonra ise su ile yağı daha kolay arındırabilirsiniz.

Bu önerimiz ise tüm saç tipleri için uygun. Saçlarınızı şekillendirdikten ya da kuruttuktan sonra canlandırmak için elinize birkaç fıs sıkın, avucunuzda yayın. Daha sonra özellikle saç boy ve uçlarına uygulayın. Saçlarınız nem ve ışıltısını geri kazanacak, elektriklenmesi ise azalacaktır!

Sosyal izolasyon devam ederken kendinize iyi bakmayı unutmayın! Daha fazla ipucu ve önerileri için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca cilt bakımına dair herhangi bir sorunuz olursa NUXE güzellik uzmanları sorularınızı cevaplamak için evlerinde bekliyor. Bize @nuxeturkiye Instagram hesabından ya da info.tr@nuxe.com üzerinden ulaşabilirsiniz!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir