Nuxe’ten yaşa meydan okuyan evrensel konsantre serum

10 yaş daha genç görünen bir cilt

Nuxe Super Serum [10], en ileri yeşil teknolojinin faydalarını ilk kez bir araya getiriyor… Parçalara ayrılmış botanik yağların yüzde 100 mikro akışkan enkapsülasyonu… Bu yenilik; binlerce botanik altın kürecik ile aşılanan doğal hiyalüronik asit içeren, temiz formülünün temelini oluşturmaktadır. Her yaştan tüm kadınlar için üstün performans ve kullanım keyfi sunan bir doğal konsantre: 10 yaş daha genç görünen bir cilt.

Performansın ve duyusallığın mücevheri

Nuxe, silikon kullanım ihtiyacını ortadan kaldıran, devrim niteliğinde yeşil bir teknik olan yüzde 100 doğal mikro akışkan enkapsülasyon tekniğini ilk kez bakım ürünlerinden birinde kullandı. Botanik yağlar, botanik altın inciler formunda; doğal hyalüronik asit ile bir serum bazında; tek tek hassas bir şekilde aşılanan binlerce mikro kürecik olarak kapsüllenmektedir.

İzole edilen ve uygulamaya kadar korunan olan bu iki aşama; bileşenlerin tam gücünü muhafaza etmelerine ve daha etkili olmalarına yardımcı oluyor. Böylece ürün cildin yüzey katmanlarına derinlemesine nüfuz ediyor. Ürün cilt ile temasta benzersiz bir duyusal deneyim sağlıyor. Ayrıca serum dokusunun ferahlatıcı hissi; cilt üzerinde kutsal bir biçimde eriyen botanik yağların mikro küreciklerinin ipeksi hissiyle tamamlanmaktadır.

Kokuya dair bir kreşendo

Mikro küreciklerin kalbinde özenle korunan koku, uygulama sırasında hafif, taze ve botanik notalarını açığa çıkarır. Canlandırıcı bir öz gibi, ciltle temas halinde aşamalı olarak gelişir. Üst notası, etkisi nane ile bir miktar artırılmış olan galbanum bitkisinin hışırtılı yapraklarını anımsatmaktadır. Kalbinde, ipeksi yapraklarla bir çiçek resmigeçidi (ıhlamur, gül ve menekşe) ilerler. Misk kokulu tabanın rahatlatıcı hissi, cildi kadife bir okşama gibi sarmaktadır.

‘Süper performans’, in vitro deneylerde, üç boyutlu mikro dermiste etkisi kanıtlanmıştır. Super Serum [10], 10 yaş daha genç görünen bir cilt için gençlik mekanizmalarını harekete geçirir. Etkileyiciliği, üç boyutlu mikro dermis kullanılan ileri teknoloji ile değerlendirilmiştir. Bu yenilikçi model, cildin işleyişinin gerçekçi bir şekilde taklit edilmesini sağlamak için 10 binden fazla hücreden oluşur. Araştırmada, tedavi edilmemiş bir mikro dermis, 10 yıl daha yaşlı bir mikro dermis ile karşılaştırılmıştır.

Super Serum’un [10] vegan formülü, tümü son derece güçlü ve özenle seçilmiş yüzde 95 doğal kaynaklı bileşenler içerir. Başka bir deyişle, gereksiz bileşenler içermeyen, temiz yaşlanma karşıtı cilt bakımının kutsal kasesi!

  • Doğal hyalüronik asit

Biyoçeşitliliğe saygı duyan botanik bir biyoteknolojik süreç olan bitkilerin fermantasyonu ile elde edilmektedir. 24 saat sonra, gençlik mekanizmalarını uyarmak için cildin derinliklerine nüfuz etmektedir.

Doğal, silikonsuz bir teknik kullanılarak tek tek kapsüllenirler. En değerli yağ asitlerinden bir seçki ile yeniden birleştirildikten sonra cilt ile mükemmel bir yakınlık sağlamaktadır.

  •  Alp Yıldızı Çiçeği’nin doğal hücreleri ile patentli botanik kompleks

Botanik biyoteknolojik bir süreç olan hücre kültürü, Alp Yıldızı Çiçeği’nin doğal hücrelerini bir laboratuvarda küçük bitki parçasından sonsuza kadar çoğaltmak için kullanılmaktadır. Onların yaşlanma geciktirme etkililiği bir patent konusudur.

  • Su ve nemlendirici aktif maddeler

Fiyatı: 650 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir