Okula dönüş heyecanı ayrıcalıklı fırsatlarla Boyner’de yaşanıyor

Okulda rahat adımlar için sneaker seçenekleri

Boyner, yeni okul sezonunu zengin seçenekler ve ayrıcalıklı fırsatlarla karşılıyor. ‘Okulda tarzımız da tavrımız da güzel’ diyen Boyner’de birbirinden farklı çanta, kalem kutusu, matara, beslenme çantası, ayakkabı ve giyim koleksiyonları gibi okula dair her şey yer alıyor.

Spor ayakkabıdan tişörte, sırt çantasından eşofman takımına ve kırtasiye malzemelerine kadar zengin ürün çeşitliliği sunan Boyner, okula dönüş kapsamında hazırladığı özel kampanya ile ailelere ve öğrencilere yaşattığı ayrıcalıkları taçlandırıyor.

6 Eylül’e kadar yapılacak her 300 TL alışverişe; anında 50 TL indirim ve 20 TL Hopi paracık hediye ediliyor.

Boyner’in zengin sneaker seçenekleri ile her yaştan öğrenciler konfor ve şıklığı bir arada yakalıyor. Dünyaca ünlü spor markalarının başta sneaker olmak üzere tüm spor ürünleri öğrencileri bekliyor.

Farklı tarz ve renkte okul çantaları

Ünlü spor markalarının stil ve konforu bir arada sunan çantaları; ortaokul ve lise öğrencileri tarafından tercih ediliyor.  Çzgi film kahramanlarının yer aldığı lisanslı çantalar ilkokul öğrencilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Boyner’in lisanslı ürün kategorisindeki sırt çantası, kalem kutusu, matara gibi ürünler öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

Okula dönüş heyecanında zengin seçenekler ve ayrıcalıklı fırsatlar; Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de her yaştan öğrencilerle buluşuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir