Olaplex’ten bağ güçlendirici ve renk koruyucu mini saç bakım seti

Unbreakable blondes!

Haftalık saç bakım rutinini tek bir sette sunan yeni Olaplex Unbreakable Blondes Mini Kit, sarı, gri ve açık renk saçların canlılığını ve parlaklığını koruyor ve onarıyor.

Unbreakable Blondes Mini Kit, saçta oluşan hasarları onarıyor. Bağ güçlendirme teknolojisi,  ultra canlı pigmentler ve hafif dokulu saç kremleri ile daha sağlıklı bir görünüm sunmakta!  Mini boy N°0 Intensive Bond Building Treatment, N°3 Hair Perfector, N°4P Blonde Enhancer Toning Shampoo ve N°8 Bond Intense Moisture Mask’ten oluşuyor. Fiyatı: 1.190 TL

N°0 Intensive Bond Building Treatment (40 ml)

Kuru ve hasarlı saçları canlandırmanın ilk adımını sunmakta. Saç bağlarını kuvvetlendirmek için N°3 Hair Perfector’dan önce astar görevi görüyor. Bağ yapılandırıcı yoğun saç bakım spreyi, zarar görmüş saçları içten dışa onarıyor. Daha canlı ve güçlü bir görünüm ortaya çıkarıyor.

N°3 Hair Perfector (30 ml)

Olaplex’in dünyada her 3 saniyede bir satılan ürünü… Saçtaki hasarlı bağları onararak ve saç yapısını koruyor. Sağlıklı görünümünü geri kazandırıyor. Şampuan öncesi kullanılan ürün, boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranan saçları eski sağlığına kavuşturuyor.

N°4P Blonde Enhancer Toning Shampoo (20 ml)

Yoğun işlem gören saçlarda turuncu ve sarı yansımaları azaltıyor. Sülfat içermeyen mor şampuan, saçı kökten uca nemlendirirken temizliyor, rengini koruyor ve onarıyor.

N°8 Bond Intense Moisture Mask (20 ml)

Hasar gören saçlara bakım yapıp yoğun nem sağlarken pürüzsüz bir görünüm sunmakta. Yoğun nem maskesi saçlara hacim verirken ipeksi bir yumuşaklık yaratıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir