OlgaCola atopik bebeklerin cildini koruma altına alıyor!

Atopik bebekler için en hassas temizleyici artık Türkiye’de

İtalya’da uzmanlardan oluşan bir ekiple, yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucunda, hassas bebek ciltleri için geliştirilen OlgaCola Milano Ultra Gentle Wash şampuan artık Türkiye’de.

Yeşil biyoteknoloji ürünü şampuanda prebiyotik ve probiyotikler, GSH güçlendirici içerikler ile botanik biyoteknolojiler var.

Tamamen vegan olan, insana ve tüm ekosisteme zararlı olabilecek hiçbir bileşen içermeyen şampuan, OlgaCola Milano’nun uzmanlığında, dünyanın dört bir yanından gelen botanik özler, algler ve mikroorganizmalardan elde edilen ultra konsantre güçlendiriciler ile üretildi. Ürün, ilk uygulamadan itibaren cildi yatıştırıyor, sakinleştiriyor ve kızarıklığı önlüyor. Yüksek teknolojili formülasyonu, bebeklerin doğal mikro florasını dengeleyerek koruyor.

Sebum iyileştirme kompleksi

Şampuanda kullanılan fitokompleksler cildin lipid bariyerini onarıyor. Atopik, çok kuru ve irrite cildin onarılmasına yardımcı oluyor. Cildin bariyer işlevini destekleyen hidrolipid tabakasını iyileştiriyor. Bu kompleks, tüm OlgaCola Milano’nun tüm ürünlerinde var.

Ben tamamen yeşilim!

Ürünün ambalajı da şeker kamışından elde edilen ve biyo-bazlı polietilen olan GREEN PE’den yapıldı.

https://olgacola.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir