Paco Rabanne’nın yeni kokusu FAME şimdiden bir klasik!

FAME’nin yüzü Amerikalı aktris Elle Fanning

Oyuncu, şehvetli, güçlü bir koku… Karşı konulamaz bir Parizyen. O bir ikon, bir star. O, Paco Rabanne’nın arzu nesnesi yeni kokusu FAME.

Amerikalı aktris Elle Fanning’in yüzü olduğu FAME kadını, Paco Rabanne kadınının özünü taşıyor. Modacının ikonik ilham perileri kadar ışıltılı, kendine güvenen, çok yönlü ve her zaman olduğu gibi yine ultramodern.

Paco Rabanne’nın en ikonik tasarımlarından ilham alan ışıltılı, modaya uygun avangart bir şişede, belirgin feminen imza kokusuyla günümüzün genç, iletişimi güçlü, ultra yaratıcı şehirli kadınını yansıtıyor. Karşı konulmaz bir arzu nesnesi. Ve gerçek bir ego yükseltici.

Şişesi bir kadın silüetinden oluşuyor

Şişe, tasarımcının imza malzemesi olan metallerden oluşuyor. Ve tabii ki Paco Rabanne’nın gümüşlerle kaplı efsanevi elbisesini o da giymeliydi. Görünümüne ekstra keskinlik katmak adına küçük piercingleri ve cat-eye (kedi gözü) modeli güneş gözlüğü bile var. Çünkü hepsi gerçek bir yıldızın ikonik aksesuarı.

FAME, bir kokuda daha hiç önce birlikte kullanılmayan, yıldızlarla dolu bir nota maliyetine sahip. Yemyeşil, sulu mango. Narin, ferah ve son derece saf yasemin. Bağımlılık yapan, şehvetli, kremsi tütsü.

FAME’i bu kadar çok Paco Rabanne yapan şey ise aslında içeriğindeki tütsü notası. Kokunun ilk fikrini ortaya atan Dora Boghriche bu durumu şöyle açıklıyor:

“Göz kamaştırıcı, baharatlı tazeliği ile tütsü, gerçek bir Paco Rabanne koku imzasını bünyesinde barındırıyor. Vanilya ve sandal ağacının bağımlılık yaratan sıcaklığına sarılan, patlamaya hazır üçlü tütsü seçtim. Daha da kadınsı hale getirmek için, bu kremsi tütsü akordu, doğal olarak taze ve neşeli olan yeni bir yasemin kalitesi ve lezzetli, renkli bir mango notası ile aydınlatıldı. Sonuç, Paco Rabanne kadınının özgür ve ezber bozan karakterini vurgulayan, kontrast ve şehvetle hazırlanmış, kadınlar için ilk çağdaş tütsü oldu.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir