Hassas ciltler için Sensai Rahatlatıcı Bariyer Maskesi

Hassas ciltler için nazik ve basit bir yaklaşım

Sensai Comforting Barrier Mask, hassas cildi anında rahatlatan bir örtü ile cildi sarıyor. Besleyici özellikleri, epidermise yaklaşarak cildin bariyer işlevini güçlendiriyor. Kuruluk, kızarıklık ve pürüzlere karşı nem tutmayı destekliyor. Katman Bariyeri Formülasyonu ile hazırlanan yumuşak krem, cildi rahatlatıcı bir duyguyla kucaklıyor.

Koishimaru Silk RoyalTM CB

Bu yaşlanma karşıtı tescilli karışım, ciltte hyaluronik asit üretimini uyarıyor. Epidermisin üst iki katmanına yaklaşarak, cildin doğal nem tutma yeteneğini artırmak için yapısını güçlendiriyor. Cildin doğal bariyer fonksiyonunu destekleyerek kuruluk, kızarıklık ve pürüzleri hafifletiyor.  İçeriğinde yer alan Angelica Keiskei bitkisinin yaprak ve gövde özü; kimyasal gübreler kullanmayan, sürdürülebilir, geri dönüşüm odaklı çiftliklerden elde ediliyor.

Nasıl kullanmalısınız?

Elinize uygun bir miktar almak için spatulayı kullanın. Maskeyi uyguladıktan sonra yüzünüzü pürüzsüz hale getirin. Özellikle kuru ve/veya pürüzlü görünen bölgelere ekstra bir katman uygulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir