Sensai Lash Lengthener 38°C konseptiyle tanışın!

Kirpikleri doğal uzunluklarının çok ötesine taşıyor

SENSAI, 20 yıl önce 38°C’de suda durulanan bir maskarayı ilk kez piyasaya sürdüğünde, işlev ve bitiş açısından maskara için yeni bir standart belirledi.

38°C serisine yeni eklenen LASH LENGTHENER, kirpikleri doğal uzunluklarının ötesine taşıyor. Uzamış, kusursuz biçimde şekillenen, parlak, yoğun bir siyahla kaplanan kirpikler… Özel fırçası, en kısa kirpikleri bile yakalıyor. Her birini pürüzsüz, eşit bir katman halinde kaplıyor.

Smooth Stretching Formülü

Uzunluğu ve parlaklığı en üst düzeye çıkarmak için her kirpiği kaplayan, sıvı etkisi sağlayan uzman bir karışım! İki katmandan oluşan, bükülebilir polimerlerin ilk katmanı, her kirpiği ucunun ötesine uzatarak esneklik sağlıyor. Mikro emülsiyon polimerlerin ikinci katmanı, her kirpiği parlak, yoğun bir siyahla güzelce şekillendiren ve kaplayan bir yapı sunuyor.

Kirpik yakalama fırçası 

Kirpikleri uzatmak, ayırmak ve her açıdan mükemmel görünmek için geliştirilen özel bir fırça. Her kıl, kenarlar boyunca üç oluk ile üçgen şeklinde… Formül biriktiren ve her kaymada her kirpiği eşit şekilde kaplayan rezervuarlar olarak işlev görüyor. En kısa kirpikleri bile yakalıyor. Yelpaze görünümü yaratmak için kirpikleri köklerinden yukarıya ve dışa doğru uzatıyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir