Pandora ME Koleksiyonu ile Stiline Anlam Kat

Madalyonlar, Mantralar ve Güçlü Simgeler!

Pandora, sembolik unsurları estetikle birleştiriyor… Pandora, ME koleksiyonuna eklediği yeni mücevherleri ile yaratıcılığını kullanarak stiline kişisel hikayeni yansıtmaya davet ediyor!

Mücevherler arasında sembolik anlamları olan madalyon ve mini sallantılı charm’lar, boncuklu zincir kolye ve bileklik ile çivili yüzük tasarımı var.

Güneş Işığının Gücü Madalyonu

İlhamını güneşin sıcaklığından ve yaydığı enerjiden alıyor. 14 ayar altın kaplama madalyon, güneş ışıklarını temsil eden çizgi ve üçgenlerle geometrik bir tasarıma sahip. Koleksiyonda yer alan iki yeni madalyon charmı ise bir mantra fikrini ortaya koyuyor. Madalyonun üzerine işlenmiş güçlü sözler,  her bir mücevheri kendine özel bir şekilde yansıtmanı sağlamakta… Charmlar ise sevgi, şans ve şükran gibi olumlu kelimeleri simgeleyen modern tılsımlar haline geliyor.

Bu yeni koleksiyona birlikte kullanabileceğin yepyeni kolye, bileklik ve yüzükler de var. Metal Boncuk ve Bağlantı Zinciri, klasik inci dizisinin modern olarak yeniden yorumlanmasını yansıtıyor.

Metal Piramit Çivili Yüzük

Bu yüzük, bir arada kullanılan yüzüklere hareket katmak için piramit şeklinde çivilere sahip. Tasarım, çivili kıyafetlerden ilham aldı. Her bir çivinin arasında parıldayan kübik zirkon taş ile daha da güçlü!

Her Pandora mücevheri, yetenekli tasarımcılar tarafından elde tamamlanarak eşsiz birer esere dönüşüyor. Ve her bir mücevher ortalama 25 tasarımcının elinden geçiyor. Yeni Pandora ME mücevherleri, 12 burçtan herhangi birini işaret etmek üzere döndürülebilen hareketli bir oka sahip Dönen Zodyak Çarkı Madalyonu gibi yenilikçi yeni teknikler kullanılarak üretildi. Anlatmak istenilen hikayeyi tamamen kullanıcısına bıraktı.

Pandora’nın Kreatif Direktörleri A. Fillippo Ficarelli ve Francesco Terzo, “Pandora ME tamamen yaratıcı bir alan fikriyle, insanları yaratıcılıklarını ifade etme yolculuğuna dahil etmekle ilgili. Madalyon ve mini sallantılı charm’lar bunun büyük bir parçası… Bu dönüşüm, modernlik, anlam ve ince işçilikle ilgili” diyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir