Pandora’dan sevginin eşsizliğini anlatan anlamlı hediyeler

Kalpleri sevgiyle dolduran mücevherler

Pandora, Sevgililer Günü’nü romantik bir ana dönüştürüyor. Elde tamamlanan parçalar, şık charmlar bu özel günü kutluyor. Her sevginin benzersizliğinden ilham alan Pandora, özel anıları ve kişisel sembolleri yansıtan mücevherleri ile bir araya gelen kalpleri ölümsüzleştirecek.

Bu kez renk değiştiren bir formda

Sevgililer gününde kalpler ısınıyor ve renk değiştiren bir sevgi mesajı yolluyor. Parlak kırmızı bir kalp gibi görünse de oda sıcaklığında (20-25ºC) kırmızı oluyor. Sıcaklık arttıkça (36ºC üzeri) pembeye dönüyor. Bir yüzünde ‘I♥U’ diğer yüzünde ise ‘ALWAYS’ yazan gizli mesajları var!

Bu sevgililer gününde ikonik yılan zinciri kolyesi yepyeni bir tasarım ile Pandora tutkunlarının karşısına bağlılığın zarif bir göstergesi olarak çıkıyor. Pandora’nın klasikleşen kalp klipsli bilekliğinden tanınan kalp klipsi, ikonik yılan zincirli kolye ile buluşuyor.

Sonsuzluk sembolünden ilhamla…

Bağlılığını sonsuza kadar göstermek isteyenler için yeni sonsuzluk tasarımlı zincir kolye, romantik charmlarla mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Tüm âşık kalpler için harika bir hediye. Aşk Tanrısı oku ile çarpan Murano Cam Sallantılı kırmızı bir kalp. Ok, camdan ‘love’ kelimesini vurgularken ‘o’ harfi eğlenceli bir dokunuş için kalp şeklinde, halka kısmında ise ışıltılar zarif bir dokunuş katıyor. Kalplerdeki özel kişilere sevginin temsili eğlenceli ve sevimli bir hediye.

Timeless koleksiyonu ise her zamanki gibi klasik zarafeti, zamansız tasarımları sunmakta! Küpe ve kolyeler ışıltılı stil severler için ideal. Kalp formu, Pandora Timeless koleksiyonunun da gözdesi. Yüzük, kolye ve küpe tasarımında karşımıza çıkan kalp, her bir mücevheri birer hediye haline getiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir