Pantene yazın saçınızı korumak için tavsiyelerde bulunuyor

Sadece şampuan yetmez!

Pantene, saç bakım rutininize ekleyeceğiniz birkaç adımla her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı saçlar vadediyor. Marka, aşağıdaki tavsiye ve ürünleriyle yazın saçlarınızı koruyor:

Saçlarınızı ılık su ile yıkayın

Sıcak yaz günlerinin gelmesiyle ılık suyu tercih etsek de hala birçoğumuz sıcak su ile duş almaktan vazgeçemiyor. Oysa ki sıcak su, saçın yüzeyindeki faydalı yağların ve minerallerin de kir ile birlikte akıp gitmesine ve saçlarının doğal nem dengesini kaybetmesine neden olur. Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan ile saçlarına zarar vermeden sağlıklı bir görünüm ve parlaklık kazandırabilirsiniz

Saç tipine uygun saç bakım kremi kullan

Daha güçlü ve sağlıklı saçlar için sadece şampuan yeterli değil. Her duşta şampuan sonrası Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Saç Kremi uygulayarak saçlarınızı yaz mevsimin etkilerine karşı güçlendirebilirsiniz. Daha yumuşak ve parlak bir görünüm kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Saçlarının sağlıklı görünümünü geri kazan

Şampuan ve saç kremi sonrası son dokunuşu Pantene 3 Dakikada Mucize Krem ile yapabilirsiniz. 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan ürün, kökten uca derinlemesine nüfuz ederek bakım yapıyor 5 farklı çeşidi var: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Dökülme Karşıtı, Güç ve Parlaklık, Nem Terapisi, Superfood Gür ve Güçlü.

Duş sonrası bakıma devam edin

Islak ya da kuru saça uygulanabilen Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım 7/24 Saç Bakım Kremi ile saçların pürüzsüzleşirken, şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı güçleniyor. Elektriklenip, kabarmasını da önleyerek, istediğiniz gibi şekilleniyor. Pantene Argan Yağlı Elixir ise saçlarınızın ihtiyaç duyduğu ışıl ışıl görünümü sunuyor.

Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan 500 ml fiyatı: 17.90 TL

3 Dakikada Mucize Saç Kremi Çeşitleri 200 ml fiyatı: 17.90 TL

Onarıcı Koruyucu 7/24 Saç Bakım Kremi 300 ml fiyatı: 22.90 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir