Penhaligon’s Trade Routes Koleksiyonundaki yeni kokuları keşfedin

Koku dünyasının gizemini keşfetmeye hazır mısınız?

1870 yılında berber ve parfümör olan William Penhaligon tarafından kurulan İngiltere’nin köklü niş parfüm markası Penhaligon’s; Trade Routes koleksiyonunun yeni ve unutulmaz kokularıyla kaşif ve cesur ruhunu ortaya koymakta.

Babylon ve Cairo oryantal kokularıyla büyülerken Halfeti, Urfa’da yetişen siyah gülün gizemiyle harmanlanıyor. Her biri tarihi bir hikayeden ilham alan Trade Routes kokuları; Londra’nın hızla gelişen ve hızla dünya ticaretinin başkenti haline geldiği zamanı, eski dönemin limanlarını ve seyahatlerini hatırlatıyor.

Eski Irak topraklarını temsil eden Babylon, Mısır’ı simgeleyen Cairo ve Türkiye’den ilhamla üretilen Halfeti kokuları, alışılagelmiş parfüm kalıplarını yıkıyor.

BABYLON (1.800 TL)

Babylon, Trade Routes koleksiyonun gizemli topraklara yapılan yolculuklarını simgeliyor.  Eski Irak topraklarını simgeleyen Babylon’un kokusu mucizevi bir gizem olarak nitelendiriliyor. Babil’in ünlü asma bahçelerinin ilhamıyla doğan Babylon, ilahi bir gücü simgeliyor. Gizemini sıcak vanilya, seçkin sedir ve zengin safrandan alıyor.

Koku Ailesi: Oryantal odunsu

Üst Nota: Safran, Kişniş, Küçük Hindistan Cevizi

Orta Nota: Cypriol

Alt Nota: Sandal Ağacı, Sedir Ağacı, Vanilya Absolüsü

CAIRO EDP (1.800 TL)

Trade Routes koleksiyonu; mistik ve uzak topraklara yolculuk, çay, baharat ipek, inci, rom, egzotik içeriklerden ilham alıyor. Cairo unisex olup; güçlü ve şehvetli kokusunun ilhamını Kahire üzerinde yükselen güneş ve sıcak safran baharatından alıyor. Kalite, şıklık ve ilhamla tasarlanan özel mühürlenmiş şişesiyle öne çıkmakta.

Koku Ailesi: Oryantal çiçeksi

Üst Nota: Sri Lanka Sandal Ağacı

Orta Nota: Damas Gülü, Safran

Alt Nota: Laden Reçinesi, Paçuli

HALFETİ (1.800 TL)

Trade Routes koleksiyonu mistik ve uzak topraklara yolculukları içinde barındırıyor. Penhaligon’s Halfeti kokusu, Türkiye’nin Urfa  şehrinde yer alan, dünyada sadece Halfeti ilçesinde yetişen efsanevi siyah güllerden ilham alıyor. Halfeti, kokusuyla gizemli bir yolculuğa çıkarıyor. İçerisindeki egzotik notalara karşı koymayı imkansız kılıyor. İkonik bir koku haline gelen Halfeti; kalite, şıklık ve ilhamla tasarlanan özel mühürlenmiş şişesiyle dikkat çekmekte.

Koku ailesi: Çiçeksi odunsu

Üst Nota: Greyfurt, Bergamot, Yeşil Bitkiler

Orta Nota: Kakule, Kimyon, Muskat, Safran, Tarçın, siyah gül, Menekşe, Yasemin, Selvi, Müge, Lavanta

Alt Nota: Meşin, Ud, Amber, Reçineler, Sedir Odunu, Silhat özü, Hint baklası, Vanilya, Sandal Odunu, Misk

Penhaligon’s, Trade Routes koleksiyonuyla koku alma sanatında geçmişe ziyaret niteliği taşıyor. Sofistike, yaratıcı, niş ve özgün kokularıyla farkını ortaya koyan Penhaligon’s, kokularını sonsuz bir ilham kaynağı olarak nitelendiriyor.

Penhaligon’s niş parfümleri www.makyajtrendi.com , www.beymen.com  online alışveriş sitelerinde ve Beymen mağazalarında satışa sunuluyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir