Ruh halinize çiçek açtıran yeni Avon Mark Bahar Koleksiyonu

Avon’dan bahar aylarına özel koleksiyon

Bahar aylarını karşılarken birbirinden farklı renkler, renkli kozmetikte kendini gösteriyor. Gözlerinizin, yanaklarınızın ve dudaklarınızın bahar renklerinde çiçek açmasını istiyorsanız, Avon Mark koleksiyonunda far ve allık paleti, maskara ve ruj ürünlerini keşfetmelisiniz.

Bahar makyajının kıştan daha eğlenceli olduğu kesin. Makyaj çantanızı yenileyerek, bahar aylarına özel yeni ürünleri dahil etmeye hazır mısınız? Makyajın olmazsa olmazları arasında bulunan far ve allık paleti, maskara ve ruj Avon’un Bahar aylarına özel koleksiyonunda yer alıyor.

Mark Big&False Maskara

Fiber içeren formülüyle takma kirpik etkisi yaratan maskara, şimdi sınırlı sayıda üretimle çiçekli tasarımıyla sizlerle.

Mark Twist&Play Ruj

Sivri ucuyla dudaklarınızı çerçeveleyip, kremsi formülüyle dudaklarınızın içini doldurabileceğiniz ruj; yeni renkleri ve yine kalemtıraşıyla sizleri bekliyor.

Mark Full Bloom Far ve Allık Paleti

Göz kapakları için karıştırılabilir 8 farklı renk ve 1 pembe tonda allıktan oluşuyor. Sınırlı sayıda üretilen ve daha kapağını açmadan ambalajıyla içinizi açacak bir palet.

Big&False Limited Edition maskara: 34.99 TL

Twist&Play ruj: 42.99 TL

Full Bloom Limited Edition far ve allık paleti: 129.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir