Philipp Plein’ın Moda ve Saat Tutkunlarını Buluşturan Koleksiyonu

Saat&Saat farkıyla Türkiye’de

Philip Plein markası, saat dünyasında iddialı ve yenilikçi tasarımlarını Saat&Saat farkıyla Türkiye’deki saat tutkunları ile buluşturuyor.

25 yıllık bir geçmişe sahip olan Philipp Plein markası, yenilikçi, çarpıcı, maksimalist ve sıradışı bir yaratıcılıkla dolu. Dünya genelinde 60’tan fazla ülkede 5 binden fazla mağazası ile başarısını sürdürüyor. Marka, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kurukafa figürleri ve özgün detayları ile öne çıkıyor.

Markanın koleksiyonları, yalnızca görsel açıdan çekici saat tasarımları sunmakla kalmıyor. Aynı zamanda zamanın değerini en üst düzeyde tutanların favorisi oluyor. İkon haline gelen 3D kadran tasarımı, etkileyici modeller ve geniş renk seçenekleri ile donatılmış koleksiyon, metal çelik kasalar, silikon ve çelik kayış alternatifleri, altın detaylar ve çerçevedeki renkli kristal taşları ile Philipp Plein koleksiyonları benzersizliğini ve cesaretini bir kez daha vurguluyor.

Philipp Plein’in farklı zevklere hitap eden birbirinden şık tasarımları Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir