Polaar Ice Source ile cildinize serinlik ve tazelik verin

Yazın cilt bakımı yaparken ferahlayın!

Polaar, Ice Source serisi kutuplardan gelen doğal içeriğiyle yaz aylarında cilt bakımınızın vazgeçilmezleri arasına girmeye aday. Cilde ihtiyaç duyulan nemi kazandırırken; soğutucu etkisiyle cildi ferahlatan Ice Source serisi cilde anında tazelik hissi kazandırıyor.

POLAAR ICESOURCE SUPER HYDRATING MASK-590 TL

İçeriğindeki nemlendirici aktif maddeler ile cilde yoğun bir şekilde nüfuz ederek; yumuşaklığını, canlılığını ve güzelliğini geri kazandırıyor. Yüzde 95 doğal içeriğe sahip. Formülünde buzul suyu, hyalüronik asit, Antartika yosunu var. Çok yönlü kullanıma uygun. Maskeyi gece boyu ciltte gece kremi gibi bırakabilir ya da 10 dakikalık bir maske uygulaması olarak kullanılabilirsiniz.

POLAAR ICESOURCE HYDRATING CREAM-590 TL

Cildi yoğun ve uzun süre nemlendiren krem; 24 saat boyunca hidrasyon sağlıyor. Kremsi dokusuyla cilde yumuşaklık ve tazelik hissi kazandırıyor. Nemsiz ve kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlıyor. Yüzde 55 doğal içeriğiyle cilt berraklılığını ve parlaklılığını yeniden kazandırarak cildi tazeliyor.

POLAAR ICESOURCE HYDRATING GEL-590 TL

Yüzde 96 yoğun nemlendirici etkili jel formundaki ürün; yağlı cilt tiplerinde ihtiyaç duyulan nemi kazandırıyor. Aynı zamanda matlaştırıcı etki sunuyor. Anında tazelik hissi veren  ve gözenekleri sıkılaştıran jel, mükemmel bir makyaj zemini oluşturuyor. İçeriğinde buzul suyu, hyalüronik asit, Antartika yosunu var. Cilde 24 saat hidrasyon sağlayarak canlı bir görünüm kazandırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir