Aurelia Geneve ile ödem giderici cilt bakımının keyfini çıkarın

Aurelia Geneve Gua Sha ve güzellik masaj aletleri

Doğal taşlar ve özel madenlerden üretilen Aurelia Geneve Gua Sha ve güzellik aletleri; soğuk masaj etkisiyle yaz sıcaklarında cildinizi rahatlatarak ödemin giderilmesine ve kolajen üretimine katkı sağlıyor.

Çift Başlıklı & Titreşimli Gua Sha Masaj Taşı (790 TL)

Çift başlığa sahip titreşimli gua sha masaj taşı Aurelia Geneve 2 Replaceable Head Beauty Bar’ın büyük başlığı; cildin kan dolaşımını uyarmaya, kolajen üretimini teşvik etmeye yardımcı oluyor. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya destek veriyor. Küçük başlık ise göz çevresindeki şişlikleri ve göz altı morluklarını gidermeye yardımcı oluyor. Pembe kuvarsın iyileştirici gücünden yararlanmak için 2 başlığı da pembe kuvars kristalinden yapıldı. Titreşimi açık ya da kapalı kullanılabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Gua Sha (490 TL)

Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, cildi iyileştirmeye, gençleştirmeye ve güzelleştirmeye destek oluyor. Çelik yapısıyla cilde buz etkisi yaparak cildi canlandırıyor. Cilt elastikiyetini düzenleyerek kırışıklık görünümünü azalıyor. Tarak kısmıyla ise saç diplerindeki gözenekleri açarak, köklerin güçlenmesini sağlıyor.

Sarkma, Çizgi Giderici Titreşimli T Güzellik Masaj Aleti (690 TL)

T- Shaped Energy Beauty Bar; göz çevresi, dudaklar, alın, boyun ve ellerdeki kırışıklıkları, sarkmaları azaltarak cildin daha genç görünmesini sağlıyor. Pille çalışan titreşim özelliği (dakikada 6 bin titreşim) sayesinde kan dolaşımını hareketlendiriyor. Cilde lifting etkisi yapıyor ve böylece daha canlı ve sağlıklı görünüme kavuşuyor. Su geçirmez yapısıyla banyoda da kullanılabiliyor. Masaj aleti ister tek ister nemlendirici ve serum gibi ürünlerinizle birlikte sadece yüzünüzde değil, dekolte bölgenizde de kullanılabiliyor.

Yüz ve Vücut İçin Anti-Aging Etkili Germanium Roller (690 TL)

Doğada çok nadir bulunan Germanium madeninden oluşan Aurelia Germanium Beauty Roller; yüz ve vücudunuza masaj yaparak uygulanıyor. Yeni ve genç bir görünüm için cilt tonunu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Altıgen yapısıyla cildinizde gezdirdiğinizde kan dolaşımını destekliyor. Hollywood yıldızlarının güzellik sırlarından biri olan Germanium Roller; canlı ve sıkı bir cilt vaat ediyor.

Yüz ve Vücut İçin Pilli ve Titreşimli Germanyum -Y- Roller (1.490 TL)

Germanyum tozu içeren 48 adet masaj bilyesi ile çevrelenen Aurelia  Geneve Face And Body Vibrating Y Roller; yüzü sıkılaştırma ve canlandırma etkisine sahip. Günlük yapacağınız 9 dakikalık masaj ile sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Roller’ın altıgen Y dizaynının yoğurma masaj etkisi yüzdeki kan dolaşımını artırıyor. Göz altı morluklarının azalmasını ve doğal yaşlanma sürecinin yavaşlamasını sağlıyor. Alın, yanak, göz çevresi, dekolte bölgesi, üst kol, el, boyun, omuz ve baldırlarda kullanılabiliyor.

Aurelia Geneve ürünleri www.makyaktrendi.com ve www.beymen.com adreslerinde satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir