Polaar Night Serisi gece boyunca cildinizi nemlendiriyor ve onarıyor

Rhodimenia Borealia adlı yosundan üretiliyor

Soğuyan havalarla birlikte kurumaya ve hassaslaşmaya başlayan cildinizin ihtiyacını; yoğun nem ve onarım sağlayan Fransa’nın doğal cilt bakım markası Polaar’ın ‘Night’ serisi karşılıyor.

Işığın az olduğu kutup okyanuslarının uçurumunda yaşayan Rhodimenia Borealia adlı yosundan üretilen Polaar Night serisi; cildi yeniliyor, canlandırıyor ve aydınlatıyor. Size, sabah uyandığınız andan itibaren pürüzsüz; yenilenmiş ve ışıltılı bir cilt sunuyor. Vegan özelliği taşıyan bu ürünleri gece bakımınıza dahil etmek kalıyor.

Polaar Night Mask-50 ml (Çok yönlü gece maskesi)

Yüzde 96’sı doğal içeriklerden oluşan Polaar Night Mask; içeriğindeki kuzey yosununun canlandırıcı özelliği sayesinde cildi yeniliyor. Uyku süreniz boyunca cildi derinlemesine canlandırıyor. Gece boyunca ciltteki toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Bu maske ile cilt daha pürüzsüz bir hale geliyor ve cildin oksijen ihtiyacı karşılanıyor. Fiyatı:475 TL

Polaar Night Cream-50 ml (Yenileyici gece kremi)

Yüzde 95’i doğal içeriklerden oluşan Polaar Night Cream,  stresli ve donuklaşmış cildi etkili bir şekilde yeniliyor ve rahatlatıyor. Aktif bileşenleri bakımından zengin, bu pürüzsüzleştirici gece bakım kremi dokusu ve içeriğindeki kuzey yosunu sayesinde sabahları ışıltılı bir ciltle  uyanmanızı sağlıyor. Fiyatı: 520 TL

Polaar Night Set

Tüm cilt tipleri için ideal olan Polar Night Set; yüz ve vücut için nemlendirici ve besleyici ürünlerden oluşuyor. Sette yer alan gece kremi, cildinizi onarır ve ışıltısını yeniden kazandırır. Nemlendirici vücut balmı ise tüm vücudunuza ihtiyacı olan yoğun nemi sağlıyor. Fiyatı: 915 TL.

Doğaya çok önem veren, paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüllere sahip olan Polaar; doğayı ve hayvanları koruma konusunda çok hassas. Doğayı koruma bilincinde olan bu eşsiz marka, doğayı korumak için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor.

Polaar, Türkiye’de sadece www.makyajtrendi.com ‘da satışa sunulmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir