Pure Beauty Brighten Up Serisi ile cildiniz doğal parlaklığına kavuşsun!

K-beauty Kore güzeliğinin vazgeçilmez markası

Pure Beauty yeni Brighten Up serisi ile cildinize ışıltı katacak! Cildin dış etkenlere karşı savunmasını güçlendirmek için doğal bileşenlerle formüle edildi. Seri; çevre kirliliği, düşük nem, sert rüzgar ve güneş ışınları gibi faktörlerin olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcı  olur.

Pure Beauty Brighten Up Water Jel 50ml / 139.90 TL

Pure Beauty Brighten Up Water Jel, ciltte kolayca emilebilen jel dokusu sayesinde uzun süreli nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Hafif ve yağsız formülüyle koyu lekelerin ve eşit olmayan cilt tonunun düzenlenmesine destek olur. Özellikle yağlı ve karma ciltler için önerilmektedir. Gündüz kullanımı için idealdir. Temiz cildinize uygun miktarda ürünü hafifçe masaj yaparak uygulayın.

Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu 50ml / 149.90 TL

Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu , cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmaktan korumaya yardımcı olur. Hafif ve yağsız formülü ile kolayca emilip, cildinizin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. Güneş koruma özelliğinin yanı sıra makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Hafif yapısı sayesinde beyaz bir görünüme neden olmaz. Dışarı çıkmadan 30 dakika önce uygulayın. Korumayı sürdürmek için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra sık sık tekrar uygulayın.

Pure Beauty Brighten Up Luminous Krem 50ml / 159.90 TL

Pure Beauty Brighten Up Luminous Krem, cildinizin berraklığını ve parlaklığını artırmaya yardımcı olur. Hafif dokusu ile pürüzsüz uygulama imkânı ve kolay emilim sağlar. Koyu lekelerin görünümünü en aza indirmek ve cildinizin elastikiyetini ve nemini geri kazandırmak için özel olarak tasarlanan Pure Beauty Brighten Up Luminous Krem, aynı zamanda cildinizi beslemeye yardımcı olur. Hem gündüz hem de gece kullanımı için uygundur. En iyi sonucu alabilmek için Kapsül Essence ve Luminous Serum ile birlikte kullanın.

Pure Beauty Brighten Up Luminous Serum 30ml / 159.90 TL

Aydınlatıcı formülü ve pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde nemli ve parlak bir cilt sağlamak için cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Panthenol (B-5 vitamini) sayesinde cilt bariyerini korumaya destek olur. Cildin kusursuz bir şekilde parlak ve taze görünmesini sağlamak için koyu lekelerin ve eşit olmayan cilt tonunun düzenlenmesine yardımcı olur. Gece kullanımı için uygundur. Avucunuza uygun miktarda alın ve tüm yüzünüze ve boynunuza hafifçe masaj yaparak uygulayın. Aydınlık cilt etkisini ikiye katlamak için Kapsül Essence ile birlikte kullanın.

Pure Beauty Brighten Up Kapsül Essence 30ml / 159.90 TL

Koyu lekelerin görünümünün azalmasına; cildin doğal ışıltısının desteklenmesine yardımcı olur. Cildinizin daha aydınlık görünmesi için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki E vitamini taşıyan küçük pembe boncuklar ile cildinizi nemlendirmeye yardımcıdır. Sedefli kapsüller, eşit olmayan cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur. Cildi aydınlatarak daha pürüzsüz ve daha parlak bir görünüm sağlar. Hızlı emilen hafif yapısı ile yağlı his bırakmaz ve gündüz kullanım için idealdir.

Pure Beauty Brighten Up Dewy Tonik 100ml / 139.90 TL

Kremsi yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilmektedir. Hafif bir losyon ve tonik bileşiminden oluşan formülü cilde ışıltı katar. Nemi cilde hapsederek dış etkenlere karşı korumaya; yatıştırmaya ve parlak bir görünüm kazandırmaya destek olmaktadır.

Seri; Tüm Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulamasında Sizleri Bekliyor!

**Belirtilen fiyatlar Ağustos güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir