Ray-Ban’dan yepyeni sezon kampanyası: ‘You’re On’

1960 ve 70’lerin neşeli özgür ruhunu yaşayın! 

Ray-Ban’in yeni sezon kampanyası You’re On, anın yaşandığı hayatları, gerçekçi ve zapt edilmemiş neşeyi yakalayan anlık görüntülerle kutluyor. En gerçek halinizle yaşadığınız spontane, samimi davranış anlarını yakalıyor.

Yeni kampanya etraflarındakilerden habersiz, kendilerini pinball oynamaya kaptırmış iki oyuncuyu resmediyor. Yaşadığımız dönemde anı yaşamak yerine hayatlarımız hakkında gereğinden fazla düşünmeye şartlanmış insanlar olarak her zaman başkalarının bakışları altında yaşıyoruz.

Ray-Ban stillerini gösteren yeni kampanyasının kahramanları oldukları gibi davranıyor ve kimin izlediğini umursamadan anın tadını çıkarıyor.

Ray-Ban I-Shape Sekizgenler, büyük boyutlu geometrik şekilleriyle ve ifadeli kişilikleriyle 1960 ve 70’lerin neşeli özgür ruhunu somutlaştırıyor. Ray-Ban’in arşivlerinden çıkarılan model, onu taktığınızda olduğunuz gibi görünmeniz ve hayatı iki elle yakalamanız için tasarlandı.

1990’lardan çıkıp gelen Frank, orijinal renkler ve vintage altın Ray-Ban logosu ile koleksiyonda yerini alıyor. Eğlence ve yaratıcılık için tasarlanan hafif metal çerçeveli Frank ile hangi halinize bürünmek istediğinizi seçmeniz yeterli!

1950’lerde doğan Wayfarer o zamandan beri hayalperestler, maceracılar ve popüler kültür efsaneleri tarafından çok sevildi. Yeni sezonda Wayfarer ailesindeki State Street  modeli dikkat çekiyor.. Asetattan yapılmış ve farklı renk seçeneklerine sahip zarif kare formlu State Street çağdaş bir tarz veriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir