Reebok geleceğe mirasını ‘Write You Legacy’ kampanyasıyla bırakıyor

Geçmişin ilhamıyla gelecek için…

Reebok; sürdürülebilirlik odaklı çalışmalarının bir yenisi olan ‘Write Your Legacy’ kampanyasını ve aynı adlı koleksiyonunu duyurdu.

Reebok kampanyayı, üretim süreçlerinin ve kullanılan malzemelerin yaşadığımız dünyanın geleceğini nasıl etkilediğinin bilinciyle geliştirdi. Kampanya, geleceğe bir miras niteliğinde… The Kickback, Raah ve Youngming Kang olmak üzere; dünyanın dört bir yanından sürdürülebilirlik adına çalışmalarıyla öne çıkan kurumlar işbirliğiyle gelişti.

Reebok’ın ikonikleşen silüetlerinden Classic Leather Legacy çevreye duyarlı bir bakış açısıyla; sürdürülebilirlik alanında çalışma yapan kişiler ve kurumlar tarafından yeniden doğdu.

Kampanyanın Türkiye ayağında ise, beğeniyle takip edilen bağımsız beş yerel dergi ile işbirliği yapılıyor. Sürdürülebilirliği işleri içerisinde bir hedef olarak almış editörlerin hazırladığı ‘sürdürülebilirlik ve yeni dünyada üretim’ konulu içerikler; bir hafta boyunca www.reebok.com.tr üzerinden paylaşılacak.

Geri gönüştürülmüş malzemeden üretilen yeni Classic Leather Legacy

[Ree]Cycled Classic Leather Legacy ve Legacy 83 modelleri tüketiciyle buluşarak geleceğe iz bırakmaya hazır. Yeni [Ree]Cycled Classic Leather Legacy, 70’li yılların ikonik koşu ayakkabısı tarzından esinlenilerek futuristik bir bakış açısıyla hayata geçti.

Classic Leather Legacy serisinin ikinci ürünü Legacy 83, sadece kadınlara özel! Legacy 83’ün tasarımında, 70’li ve 80’li yılların tasarım anlayışından esintiler var.

Hem [Ree]Cycled Classic Leather hem de Legacy 83’te sürdürülebilirlik odaklı bir anlayışla, yüzde 30 geri dönüştürülmüş malzemeler yer aldı.

Geçmişin ilhamıyla, gelecek için tasarlanan [Ree]Cycled Classic Leather Legacy ve Legacy 83 www.reebok.com.tr ‘de satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir