Relove by Revolution ile makyaja bir kez daha aşık olacaksınız!

Yeni Relove by Revolution makyaj ürünleriyle tanışın!

Relove by Revolution’ın mükemmel renk kombinasyonlarıyla sunduğu far paletleri ve allık & aydınlatıcı koleksiyonuyla hayallerinizin ötesinde bir makyaj deneyimine hazır olun! Koleksiyonun içerisindeki şeffaf kaş & kirpik maskarası sayesinde en doğal görünümünüzle tamamlayacağınız keyifli makyajınızla herkesin gözü üstünüzde olacak!

Relove By Revolution Colour Play Far Paleti / 44.95 TL

Çarpıcı göz makyajı deneyimine hazır mısınız? Far paletleri, ulaşmak istediğiniz tüm göz makyajı görünümlerini yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip! Koleksiyonda bulunan 8 farklı far paletinin yüksek pigmentli yapılarıyla hayal gücünüz gözlerinizden okunacak! Her bir far paleti mat ve ışıltılı olmak üzere 6 farklı renk içerir. Ulaşmak istediğiniz tüm renkleri bulabileceğiniz paletler ile kusursuz ve etkileyici gözlere sahip olun!

Relove By Revolution Colour Play Blushed Allık ve Aydınlatıcı Koleksiyonu / 42.95 TL

Koleksiyon, hayallerinizdeki görünümü yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip! Pürüzsüz ve kremsi formülleriyle mükemmel bir allık ve aydınlatıcı deneyimi sunar. Cute, Kindness, Queen ve Sweet olmak üzere 4 farklı ikili allık & aydınlatıcı seçeneği sunan koleksiyon, tüm ciltlerle mükemmel uyumu yakalar.

Relove By Revolution Glossy Fix Şeffaf Kaş & Kirpik Maskarası / 39.95 TL

Doğal görünen harika kaşlara ve kirpiklere sahip olun! Bir ucunda şeffaf kaş jeli ve diğer ucunda şeffaf maskara var. Ürün ile kaş ve kirpiklerinizin sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlayın!

Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Belirtilen fiyatlar Ocak güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir