Remington ile annenize havalı saçlar hediye edebilirsiniz

İster düz, ister kıvrımlı

Remington, dünyanın ilk kıvrımlı plakalarına sahip düzleştiricisi Curl & Straight Confidence ile annenize havalı saçlar hediye etme şansı tanıyor. İster düz ister dalgalı saç modeli yapabilme özelliğiyle annelerin gönlünü mest etmeye hazırlanıyor.

Yaklaşan Anneler Günü ile hayatlarımıza anlam katan ve sevgileriyle her daim yanımızda olan anneler için hediye arayışları da hız kazanıyor. Evden çıkmanın mümkün olmadığı bugünlerde en özel Anneler Günü hediye önerisi ise Remington’dan geliyor. Tarzından ödün vermeyen annelerin vazgeçilmezi olmaya aday!

Parlak düz saçlar ya da hayranlık uyandıran bukleler için ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada bulunduran Remington Curl & Straight Confidence ikisi bir arada tasarımıyla tüm çözümleri bir arada sunuyor. Curl & Straight Confidence, kıvrımlı plakalarının sahip olduğu mikro yönlendirici taraklar sayesinde saçı kolayca sabitlerken hızlıca ve tek seferde saç düzleştirme imkanı tanıyor. Curl & Straight Confidence, pürüzsüz yuvarlak dış kaplaması sayesinde ise saçları anında soğutarak kalıcı bukleleri kolayca oluşturuyor.

Hızlı ve güvenli kullanım

Remington Curl & Straight Confidence, seramik kaplı plakaları sayesinde saçtaki elektriklenmeyi önlerken, doğal ve parlak bir görünümün kolayca kazanılmasını sağlıyor. 150° ve 230° arasındaki 5 farklı ısı seçeneği ve 30 saniyede kullanıma hazır hale gelen Remington Curl & Straight Confidence, hızlı ısınma özelliğiyle de mükemmel görünümü kolaylaştırıyor. Hızlı kullanımının yanı sıra güvenli bir kullanım da sunan Curl & Straight Confidence, soğuk plaka uçları, ısıya dayanıklı bölme kolu ve 60 dakika sonra otomatik kapanma gibi farklı özellikleri bir arada sunuyor.

Curl & Straight Confidence Saç Düzleştiricisi fiyatı: 699 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir