Retinal İçeren Yenileyici Göz Kremi ile Zamanı Durdurun!

Sarkmış göz kapakları ve derin kırışıklıklar üzerinde etkili

Murad Retinal İçeren Yenileyici Göz Kremi ile göz çevresindeki yaşlanma ve kırışıklık belirtilerine elveda deyin. Marka, cilt bakımına Retinal ile yepyeni bir soluk getiriyor.

Retinal antibakteriyel olması açısından, cilt bakımında önemli bir role sahiptir. Yapısı gereği retinolden çok daha hızlı çalışarak cildin onarılmasına yardımcı olur. Özellikle yaşlanma karşıtı etkisiyle bilinir. Ciltte hücre yenilenmesini ve onarımını sağlar.

Murad Retinal İçeren Yenileyici Göz Kremi, göz altı ve göz kapaklarına karşı nazik ve hassas formülüne rağmen, cildin derinliklerine etkili bir şekilde nüfuz eder. İçeriği Centiyana Kökü Özü ve Yulaf Şeker Özü ile güçlendirilmiştir. Centiyana Kökü Özü cildin aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlarken, Yulaf Şeker Özü cildin nem dengesini artırır.

Sarkmış göz kapakları ve derin kırışıklıklar üzerinde etkilidir.  Cildin  daha sıkı ve gergin bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur. Dermatologlar tarafından geliştirilmiş ve onaylanmıştır.

Kullanım Şekli

Gece yatmadan önce göz çevresine, göz kapakları dahil nazikçe masaj hareketleriyle uygulayınız. Hassasiyet oluşması durumunda kullanım sıklığını azaltınız.

Fiyatı: 6000 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir