Revolution cilt ve saç bakım ürünleri ile etkili bir bakım rutini

Gece boyunca bakım!

Revolution cilt ve saç bakım ürünleri ile etkili bir bakım rutini oluşturmaya hazır mısınız?

Revolution Blemish Overnight Lotion 30 ml/239.90TL

İki fazlı bir yapıya sahip olan ürün; aktif cilt kusurlarını onarmaya ve cilde daha aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki salisilik asit, çinko oksit ve kalamin sayesinde gözenekleri sıkılaştırır. Ciltteki fazla sebumu dengelemeye yardımcı Revolution Blemish Overnight Lotion, güzellik uykunuzu alırken cildinize bakım yapar.

Kullanım önerisi: Uykudan önce, bir pamuklu çubuğu şişenin altındaki pembe çözeltiye batırın. Pamuğa aldığınız ürünü doğrudan lekelere uygulayın ve yerinde kurumaya bırakın. Sabah durulayın. Şişeyi çalkalamayın ve şişenin içindeki iki faz birbirine karışmayacak şekilde muhafaza edin.

Revolution Matrixyl Wrinkle Serum 30 ml/279.90TL

Hafif yapılı ve cildin doğal kolajen üretimini uyarmaya yardımcı güçlü bir peptit olan Matrixyl içeren Rürün; daha taze, dolgun ve genç görünmesini sağlamaya destek olur. İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı  Serum; paraben, gluten, alkol ve parfüm içermez.

Kullanım önerisi: Kullanmadan önce çalkalayın. Temiz ve kuru cilde birkaç damla uygulayın. En iyi sonucu elde etmek için sabah ve akşam kullanın.

Revolution Haircare Salisilik Asit Saç ve Saç Derisi Arındırıcı Serum/199.90 TL

Saç ve saç derisini temizlemeye ve kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Saç derisi de tıpkı cildimiz gibi bakıma ihtiyaç duyar. Sağlıklı saç derisi, sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Betain ve pantenol ile formülize edilen ürün, saçı beslemeye, saçın nemini ve parlaklığını artırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki salisilik asit pul pul dökülmeyi önlemeye ve yağ birikimini azaltmaya destek verir. Çay ağacı yağı saç derisini tazeleyerek temiz ve arınmış bir his bırakır.

Geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilen ambalajıyla hem doğaya hem de saçlarınıza iyi bakar! Sülfat ve silikon içermeyen, vegan ve sürdürülebilir olan Serum’u kuru saç derisine masaj yaparak uygulayın. En iyi sonucu elde etmek için gece boyunca bekletin ve ardından Revolution Haircare Salisilik Asit Arındırıcı Şampuan ve Saç Kremi ile yıkayın.

Revolution Haircare Bond Plex 4 Şampuan 250 ml/182.90TL

Saçları derinlemesine ve nazikçe temizlerken, yıpranmış saçları nemlendirmeye ve bakım yapmaya yardımcı olur. Üçlü moleküler ağırlıklı protein kaskad sistemi; saç telinin farklı katmanlarını hedefleyerek saçı onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Bu protein sistemi, saç telinin farklı katmanları için üç farklı bitki proteiniyle oluşturulmuştur.

Phytantriol ve Provitamin B5’in güç kombinasyonu, saçı nemli ve sağlıklı tutarken, aynı zamanda saçı yumuşatıp pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Saçlarınızı onarmaya, gücünü artırmaya, korumaya ve kabarmasını azaltmaya destek verir.

Kullanım önerisi: Islak saça kökten uca nazikçe masaj yaparak ılık su ile uygulayın ve durulayın. Ardından 5’inci adımla devam edin.

Ürünler sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir