Revolution ve I Heart Revolution ile eğlenceli makyaj deneyimi

Kalpleri eritmeye hazır mısınız?

Watsons’ın sevilen markaları Revolution ve I Heart Revolution’ın eğlenceli makyaj ürünleri ile gözleri kendinize çevirin!

I Heart Revolution Party-Pooches Far Paleti/159.90TL

Üç boyutlu tasarıma sahip amblajındaki dört sevimli köpeğe aşık olcaksınız!  Fauve de Bretange cinsi olan Biscuit; sincapları, güzel yemekleri ve kız arkadaşı LaLa’yı takip etmeyi sever. Pug cinsi Coco kucaklaşmayı ve çorapları çiğnemeyi sever. Blondie insan dostlarıyla yatağa kıvrılmaktan ve yemek yemekten hoşlanır. Bir Westie olan Bruno, gölet ve su birikintilerinden hoşlanır. Geç saatlere kadar yatarak pizza gecesi yapmayı sever (kim sevmez ki?). Kahverengi, pembe ve gri tonlarında mat ve ışıltılı olmak üzere yoğun pigmentli 18 farklı renk seçeneği var.

I Heart Revolution Fruity Strawberry Allık/99.95TL

I Heart Revolution Fruity Strawberry Allık ile cildinize tazelik katın! İpeksi toz formülü ile kolay uygulanıyor. Işıltılı çilek kabartmasının etrafını saran mat pembe tonuyla cildizin doğal ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Revolution Kaş Sabunu ve Şekillendirici/129.90TL

Hollywood’un ünlü sabun hilesinden esinlenerek tasarlandı. Kaşları hacimli ve sabit tutmaya yardımcı olur. Taşınabilir bir kaş fırçası ve aynası bulunan bu kompakt kit, dilediğiniz her yerde kaş şekillendirmek için ideal.

Kullanım önerisi: Kaşları şekillendirmek için aplikatörü nemlendirin ve üründen bir miktar alın. Kaşları hafifçe istenilen yönde fırçalayın.Kaşları sabitlemek için aplikatörü nemlendirmeden kullanın.

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti/149.90 TL

Cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırmak ve gölgelendirme yapmak için idealdir. Vegan olan ve gluten içermiyor. Aynalı kompakt bir ambalaja sahiptir.

Ürünler; sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir