Revolutıon ile yeni yılı bronz ve ışıltılı bir ciltle karşılayın

Her mevsim ışıltılı bir cilt

Hem yüz hem de vücut için kullanılabilen Revolution Molten Body Glow Aydınlatıcı, cildinizde parlak bir bronzuk sağlıyor. Kumral cilt tonları için gold, esmer cilt tonları için de bronz seçenekleri ile iki ayrı alternatif sunuyor. Revolution Radiance Shimmer Oil Gold, Hindistan cevizi ve ananas kokusu ile cildinizde çarpıcı bir ışıltı bırakıyor.

Kullanım önerisi: Molten Body Glow Aydınlatıcı ya da Radiance Shimmer Oil Gold’u, vücut fırçası ya da elinizle köprücük kemiği, omuz, kol ve bacaklarınıza uygulayın. Sağlıklı görünen bir ışıltı mı istiyorsunuz? En sevdiğiniz fondötene az miktarda ekleyin veya parmak uçlarınıza az miktarda uygulayarak elmacık kemiklerinize ve kaşınızın altına hafifçe dokunun.

Yeni Glow Splendour Mat Bronzlaştırıcı

Revolution Splendour Mat Bronzlaştırıcı tüm yıl boyunca bronzluk için makyaj çantanızda olması gereken doğru ürün! Hem yüzünüzde hem de vücudunuzda bronzluğu yakalamak için kullanılabilen ürün Light ve Medium olarak iki farklı renk seçeneği sunuyor. Mat Bronzlaştırıcı, Hindistancevizi ve ananas kokusu ile de yazın kokusunu her mevsim üzerinizde taşımanızı sağlıyor!

Molten Body Glow Bronze ve Gold Aydınlatıcı Çeşitleri: 209.90 TL

 Radiance Shimmer Oil Gold: 169.90 TL

Splendour Matte Bronzer Light ve Medium Çeşitleri: 109.90 TL

Belirtilen fiyatlar Aralık güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir