Revolution x Nihal cilt bakım serumu setleri ile tanıştınız mı?

Revolution X Nihal Cilt Bakım Seti Watsons’ta!

Nihal Kanık’ın favori Revolution Skincare ürünleriyle oluşturduğu cilt bakım setiyle tanıştınız mı?

%10 Niacinamide & %1 Çinko Serum 30 ml/229.90 TL

İçeriğindeki cilt dostu Niacinamide ve çinko ile cilt lekelerinin görünümünün azaltılmasına destek olurken geniş gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Birlikte kullanıldıklarında cildin doğal yağ üretimini dengeleyerek gözeneklerin tıkanmasını önlemeye; rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliğiyle ciltteki leke görünümünü azaltmaya yardımcı olan Niacinamide ve Çinko, lekeye meyilli ve gözenek problemi yaşayan ciltlerin kullanımı için uygundur.

Hafif formülüyle günlük kullanıma uygun olan ürün, fondöten veya kapatıcı altına ince bir tabaka halinde uygulanabilir. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Temiz ve kuru cilde birkaç damla uygulayın. En iyi sonuç için sabah ve akşam kullanın.

*Ürünü bölgesel olarak uygulanan C vitaminiyle birlikte kullanmayın. C vitamini içeren ürünler cilde başka bir zaman aralığında uygulanmalıdır. Yalnızca harici kullanım içindir. Herhangi bir kızarıklık veya tahriş durumunda kullanımı bırakılmalıdır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır.

%2 Alfa Arbutin & Hyaluronik Asit Serum 30 ml/349.90 TL

İçeriğindeki, pirinçten elde edilen %2 Alfa Arbutin ciltteki koyu leke görünümünün azaltılmasını desteklerken, hyalüronik asidin nem tutucu özelliği sayesinde cildi derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Cilt bakım rutinlerinin sevilen iki içeriğiyle zengin serum, daha parlak ve daha eşit bir cilt tonu için cildi nemlendirmeye ve arındırmaya yardımcı olur. Temizlenmiş cilde sabah ve akşam olmak üzere birkaç damla serumu masaj yaparak uygulayın.

%5 Laktik Asit & Hyaluronik Asit Serum 30 ml/239.90 TL

Serum, cildi yormadan peeling etkisi sağlamaya yardımcı %5 Laktik Asit (AHA) ve cildi nemlendirerek dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı Hyalüronik Asit içerir. Zengin içeriğiyle cildin ölü hücrelerden arındırılmasını, parlak ve sıkı bir görünüm kazanmasını destekler. Parfüm, yağ, paraben, alkol ve gluten içermiyor. Akşamları temiz yüz ve boyun bölgesine birkaç damla uygulayın. Cilt tolerans geliştirene kadar serumun gücünü hafifletmek için farklı ürünlerle seyreltilebilir. Günlük kullanıma uygundur.

Dikkat: Gözlerle temasından kaçınılmalıdır. Ciltte uzun süren bir hassasiyet ile karşılaşılması durumunda ürün kullanımı bırakılarak doktora danışılmalıdır. Hassas, soyulan veya problemli cilde uygulanmamalıdır. Ürün içeriğindeki alfa hidroksi asit (AHA) cildin güneş hassasiyetini artırarak güneş yanığı ihtimalini güçlendirebilir. Ürün kullanımı süresince  ve takip eden bir hafta boyunca güneş kremi kullanılmalı ve güneşte kalmaktan kaçınılmalıdır.

%5 Kafein ve Hyaluronik Asit Göz Serumu 30 ml/179.90 TL

İçeriğindeki %5 Kafein ile göz altı torbalarını ve koyu halka görünümünü azaltmaya; Hyalüronik Asit ile göz altı görünümünü dengelemeye ve göz çevresindeki nem kaybından oluşan ince çizgileri dolgun görünmesini sağlamaya destek olur. Parfüm, yağ, paraben, alkol ve gluten içermeyen serumu fondöten veya kapatıcıdan önce temiz cilde uygulayın. Birkaç damla serumu göz çevrenize(yanaklarınızın üzerindeki kemikten kaşlarınızın altındaki kemiğe kadar) yüzük parmaklarınızla nazikçe masaj yaparak yedirin.

Dikkat: Yalnızca harici kullanım içindir. Herhangi bir kızarıklık veya tahriş durumunda ürün kullanımı bırakılmalıdır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır.

%10 Matrixyl Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml/329.90 TL

Güçlü bir peptit olan Matrixyl ile formüle edilen serum, ince çizgilerin görünümünü yumuşatıyor. Daha taze, dengeli ve genç bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur. Parfüm, yağ, paraben, alkol ve gluten içermeyen ürün, cildin nemlendirilmesini ve dolgunlaştırılmasını destekleyerek daha sıkı bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olur. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Temiz ve kuru cilde birkaç damla uygulayın. En iyi sonuç için hem sabah hem akşam kullanın.

Dikkat: Yalnızca harici kullanım içindir. Herhangi bir kızarıklık veya tahriş durumunda ürün kullanımı bırakılmalıdır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır.

Revolution x Nihal Sivilce Karşıtı Losyon 30 ml/329.90 TL

Çinko Oksit, Niacinamide ve Allantoin içeren formülü sayesinde leke görünümünü azaltmaya yardımcı olan losyon, zengin içeriğiyle sivilce oluşumunun engellenmesini destekler. Parfüm içermeyen ve cildi rahatlatmaya losyon, cildin sebum dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Dikkat: Yalnızca harici kullanım içindir. Herhangi bir kızarıklık veya tahriş durumunda ürün kullanımı bırakılmalıdır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır. Topikal ilaçlarla birlikte kullanımı veya hassas cilde uygulanması önerilmemektedir.

Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Belirtilen fiyat Ocak güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir