KNITSS’in Après Ski koleksiyon lansmanı Swissotel’de gerçekleşti

Kayak modasına yön veren lansman

Çağdaş triko markası Knitss, bu kış sezonunda kayak modasına yön veriyor. Knitss’in özgün tasarımlarından ve desenlerinden oluşan Après Ski koleksiyonu hem şık hem çok rahat.

KNITSS’in Après Ski koleksiyon lansmanı, markanın kurucusu Duygu Boz ile Özlem Avcıoğlu’nun ev sahipliğinde Swissotel The Bosphorus Chalet’te gerçekleşti.

Özlem Avcıoğlu

Lansmana cemiyet ve magazin hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı. Kayak konseptinin mekana yansıtıldığı davette, koleksiyonda yer alan tasarımlar sergilendi.

Knitss’in Après Ski koleksiyonu kayak sonrası stiline şıklık katan tasarımlarıyla davetlilerden tam not aldı. Davete, Après Ski tasarımları ile katılan konuklar, tarzlarıyla göz doldurdu.

Après Ski koleksiyonu tematik kar tanesi desenleri ile dikkat çekiyor. Kırmızı, camel, ekru gibi renkler öne çıkıyor. Koleksiyonda; vintage formda tulum, balaklava, kış desenli, kayakçı figürleri yer alıyor.

Knitss soğuk havalarda içinizi ısırtırken, günlük stilinizde farklı bir dünyaya yer açıyor. Uzun süreli kullanıma uygun Merino ipliklerle dokunan Après Ski koleksiyonunu sadece kayak tatilinizde değil, kış boyunca günlük yaşamınızda da tarzınıza şıklık katıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir