Revolution’dan yeni ‘Love Island’ Koleksiyonu!

Bakım yaparken ışıldayın!

Watsons’ın markalarından biri olan Revolution’dan bu yazın en sıcak bombası: Revolution x Love Island Koleksiyonu! Bronz ve canlı yaz renkleri içeren far paletleri; ışıltılı bronzluk sağlayan aydınlatıcılar, dudaklarınıza bakım yaparken ışıltı katan dudak parlatıcısı ve dudak yağı ile tüm yaz elinizden düşürmeyeceğiniz bir koleksiyon sizleri bekliyor!

Revolution Love Island I’ve Got A Text Far Paleti/319.90 TL

Sıcak tonlu bronz ve çarpıcı canlı renkleri ile mat ve ışıltılı olmak üzere 18 farklı renk seçeneği var. Far paleti içerisindeki mavi, turuncu, pembe tonlardaki eğlenceli ve dikkat çekici renkler ile muhteşem yaz makyajlarınızın vazgeçilmezi olmaya aday!

Revolution Love Island My Type On Paper Far Paleti/219.90TL

Turuncu, pembe, sarı ve mor renklerde birbirinden canlı mat ve ışıltılı olmak üzere 8 farklı renk içeriyor.  Aynalı ambalajı sayesinde kolay kullanımla dilediğiniz her yerde yaz enerjisinin keyfini çıkarın!

Revolution Love Island Kaş Jeli/159.90 TL

Revolution Love Island Kaş Sabitleme Jeli güçlü formulüyle dakikalar içinde kaşları şekillendirir. Kolay uygulama sağlayan aplikatörü ile en kısa kaş kıllarını bile kavrayıp sabit kalmasına yardımcı olur. Şekillendirmesi zor olan kısa bebek saçların sabitlenmesi için de kullanabilirsiniz.

Revolution Love Island Şeffaf Lip Gloss/189.90 TL

Kolay uygulama sağlayan aplikatörü ve palmiye ağacı desenli kapağı ile yazın tadını çıkarın! Yoğun ve  parlak bir görünüm için tek başına kullanın veya en sevdiğiniz rujunuzun üzerine uygulayın.

Revolution Love Island Dudak Yağı/189.90 TL

Ultra nemlendirici ve yapışkanlık hissi yaratmayan formülü sayesinde dudaklarınızı nemlendirmeye yardımcı olur. Kolay uygulama sunan aplikatörü ve palmiye ağacı desenli kapağı ile yazı makyaj çantanıza taşıyın. Yoğun ve  parlak bir görünüm için tek başına kullanın veya en sevdiğiniz rujunuzun üzerine uygulayın.

Revolutıon Love Island Aydınlatıcı/159.90 TL

Makyajınıza doğal ve nemli bronz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Revolution ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

*Belirtilen fiyatlar Ağustos güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir