Rouge Hermes ve Les Mains Hermes Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Toprak havayla, pigment ışıkla etkileşiyor ve her dönüşüm simya ile yükleniyor

Kozmik kırmızılar, parlak kırmızılar, kısacası saf parlaklık… Bu kış renk maddeye dönüşüyor. Yanardöner metalik tonlar; dudaklar ve eller için sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyonla sizi bir yolculuğa davet ediyor.

Güneşle dolu bu ışık dizisinin bir ucunda, yeniden doldurulabilir yoğun, yanan bir hale gibi çok yönlü bir palet ortaya çıkıyor. Bu enerji kubbelerinden volkanik kırmızılar fışkırıyor. Hermès Beauty nesnelerinin yaratıcısı; Hermès ayakkabı ve mücevherlerinin yaratıcı direktörü Pierre Hardy tarafından tasarlanan tanıdık tüpler; manganez mavisi, pembe bakır ve yeşil nikel tonlarını alıyor. Bizi başka bir dünyaya taşıyor. Bilinmeyen bir gezegende Art Deco vernikler gümüş kadehlere yansıyor. Deneyim sürükleyici, dokunsal, görsel ve manyetik.

Rujlar

Ateşli bir üçlü, volkanik bir palet. Üç yanan kırmızı, benzersiz ışıklarıyla yüzü aydınlatıyor. Hermès Beauty’nin kreatif direktörü Gregoris Pyrpylis tarafından tanımlandı. Duygusal ve gösterişli mat bitişli üç yeni sınırlı üretim renk tonu.

62 Rouge Feu: yoğun mat bitişli ateşli bir kırmızı, dünyanın derinliklerinden fışkıran lav kadar coşkulu.

76 Rouge Cinabre: Uzun süredir kehanet törenleri ve eski fresklerle ilişkilendirilen cıva sülfürden esinlenildi…. Cıva gibi parıldayan bir nar çiçeği kırmızısı.

81 Rouge Grenat: Hem metalik hem de mat olduğu için ayırt edici… Kırmızı ve mor arasında, yarı saydam, parıltılı koyu kırmızı. İnce ve modern bir dokunuş.

Bu üç rujun tümü; Hermès Parfums’un kreasyon ve koku mirasının direktörü Christine Nagel tarafından Rouge Hermès için yaratılan kokuyu yayıyor. Arnika, sandal ağacı ve melek çiçeği notaları içeren bu ürün; onların sihirli büyüsünün bir parçası oluyor.

Tırnak Minesi

Sınırlı sayıda iki tırnak cilası, füzyon sanatını parmak uçlarına getiriyor. Hermès’in logosu ile kabartmalı kapağın altında; oje parıldayan ruju yansıtmak için yeni bir metalik kaplamaya sahip.

90 Gris Étain: Sembolik bir Hermès gölgesi, gümüş parıltılı antrasit, ışıltılı ancak abartısız.

84 Violet Manganèse: Kayadaki cevher gibi güçlü, manyetik bir renk. Işığı manyetize ediyor ve ona yanardöner, metalik bir ışıltı veriyor.

Rouge H oje de bu sınırlı sayıda koleksiyon için mükemmel bir eşleşme.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir