Saç dökülmesine karşı yeni bir formül: RootBioTec

Saç büyümesini teşvik eden formül

Saç dökülmesi herkesin hayatını etkileyen, yıpratan önemli bir sorun. Bir kişi günde ortalama 60-100 saç telini kaybeder ve bu da normaldir. Daha fazlası oluyorsa fesleğenin gücünden yararlanabilirsiniz.

MFM Nutra Hair Oil, bilim dünyasının saç dökülmesine karşı müthiş bir gelişme olarak duyurduğu RootBioTec formülüne sahip. Düzenli kullanımda saç dökülmesini durduruyor, saç büyümesini teşvik ediyor. Saçınızın daha yoğun ve dolgun görünmesini sağlıyor.

Özel üretilen bir fesleğen özü olan Rootbiotech, günümüz dünyasında en zengin içerik kabul ediliyor. Formülü fesleğenin tüylü kök ekstraktına dayanıyor. Asya mutfağında yaygın kullanılan fesleğen; antioksidan, antibakteriyel, özellikleriyle de biliniyor.

İçinde ayrıca tatlı badem yağı ay çiçek yağı, Hint yağı, susam yağı, argan yağı, avokado yağı, buğday rüşeymi yer alıyor.

Düzenli kullanıldığında saçların uçlarındaki çatallaşmayı gideriyor. Saça hacim kazandırıyor, saç köklerini uyararak  daha güçlü olmalarını sağlıyor. Üzüm çekirdeği yağı ve nar çekirdeği yağının antioksidan etkisinden de yararlanıyor. Yağ, saça ve saç derisine masajla uygulanıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir