Saç telini kökünden güçlendiren, canlandıran ikili

İlk kullanımdan itibaren canlanan, gençleşen, artan saçlar

Fransa’nın önde gelen saç markası Forcapil bir süredir Türkiye’de. Özellikle şampuan ve maskesinin bu derece etkili olmasının nedeni, saçın kendi bileşiminde bulunana benzer şekilde hidrolize keratin içermesi. Keratin, saçı sararak koruyor, onarıyor ve böylece dökülmesini ve kırılmasını önleyerek güçlendiriyor!

Forcapil Güçlendirici Şampuan ya da dermatologların tanımlamasıyla “En zengin kaynaklı şampuan”, içeriğindeki keratin ve provitamin B5’in sıkılaştırıcı etkisi nedeniyle en kırılgan saçları bile 30 gün için gözle görülür şekilde onarıyor. Kesin sonuçlar 90 günlük kullanım sonrası alınıyor. Saç dökülmesine karşı etkili olan formül, köklere de derinlemesine canlılık kazandırıyor.

Forcapil Güçlendirici Şampuan ayrıca, hücre ve dokuların onarım mekanizmasında kilit bir role sahip olan koenzim A’nın önemli bir bileşeni olan Pro-vitamin B5’i (Panthenol) içeriyor. Bu vitamin saçın iyi nemlenmesine katkıda bulunuyor. Saçlar kısa zamanda güçlenerek parlaklığına kavuşuyor.

Hem saç kremi, hem saç maskesi

Bitkisel keratin içeren Forcapil Keratin Maske ise, saçta kısa tutulursa saç kremi, daha uzun bekletilirse saç maskesi olarak kullanılabiliyor.  Bitkisel keratin, jojoba yağı, B5 &B6 vitaminleri, biotin ve çinko içeriyor. Saç telinin onarılmasına, beslenmesine ve korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca saçın kuvvetlenmesi ve direncinin artmasına, nemlenmesine, dolgunluk kazanmasına destek veriyor.

Yıpranan saçların onarımı için düzenli kullanım önemli. Kremin, her yıkamada tüm saça şampuan sonrası uygulanması gerekiyor. Ardından 1-2 dakika bekleterek durulayın. Çok yıpranan saçlar için ise 3-5 dakika bekletip durulayın.

Forcapil Güçlendirici Şampuan Fiyatı: 260 TL

Forcapil Keratin Maske Fiyatı: 560 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir