L’Occitane araştırmacıları enginarın selüliti yok ettiğini keşfetti

L’Occitane’dan selülitler için efsaneleşecek yeni enginarlı seri

Efsanelerden, lokman hekim reçetelerinden ilham alan L’Occitane, pişmiş enginar suyunun, toksin atıcı, arındırıcı ve vücudu hafifleten özelliklerini keşfetti. Uzun yıllar süren AR-GE sonrası üretilen Artichoke peeling ve masaj kremi, dünya ile aynı anda Türkiye’ye geldi.

Artichoke peeling ve masaj kremi, kullanıcı yorumlarına göre sadece 28 günde etkisini gösteriyor ve bacakları adeta yeniden yapılandırıyor.

İçten dışa vücut bakımı

Hareketsiz bir yaşam tarzı ve hormon değişiklikleri, kan dolaşımını yavaşlatabilmektedir. Bu da bacaklarda ağırlık ve şişlik hissine, sıkılık kaybına ve selülite yol açabilir. Bu durum, aynı zamanda kılcal kan dolaşımının da etkilenmesine neden olur. Sonucunda portakal kabuğu gibi bir görünüm bacaklara yerleşir ve vücut sıkılığını kaybeder. L’Occitane’ın enginarlı masaj kremi nemlendirme için duş ve peeling sonrası mikrosirkülasyonu uyaran hafif bir masajla uygulanıyor. Etkilerini hızlıca görebileceğiniz elastikiyet ve sıkılaşma süreci başlıyor.

1.Adım: Isıtın ve aktive edin

Artichoke vücut peelingini avcunuzun arasında ısıtın ve etkinleştirin. Islak bacaklarınıza masajla uygulayın, sonra yıkayın.

Bu enginar özlü cilt peelingi, ölü deriyi arındırmaya ve cildi yenilemeye yardımcı olur. Ardından uygulanacak masaj kreminin etkinliği artırmaktadır.

Artichoke Body Scrub 200 ml fiyatı: 935 TL

2. Adım: Yenileme ve sıkılaştırma

Enginar özlü masaj kremi, cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken, sıkılaştırır ve besler. Ödemden dolayı şişen bacakları rahatlatır ve hafifletir. Gua Sha masaj aleti ile birlikte kullanıldığında, daha derin etkili bir masajla ve kılcal kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Gua Sha kremin etkinliği artırır. Kullanıcıların yüzde100’ü ürünün yalnızca bir aylık kullanımdan sonra bacaklarındaki ödemin azaldığını ve ciltlerinnin sıkılaştığını belirtmiştir.

Artichoke Massage Cream 200 ml fiyatı: 1145 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir