Saçınızı süt proteini içeren Milk Therapy serisiyle şımartın

Saçınız güç kazanarak yeniden yapılansın

Boya, röfle ve ombre gibi işlemlerle yıpranan; fön, saç düzleştirme ve maşa ile zayıflayan saç süt proteini bakımı ile güç kazanıyor. Morfose’un canlılığını kaybeden saçlar için özel olarak hazırladığı Milk Therapy Serisi ile saç bakımınız artık evinizde.

Morfose, kuruyan ve canlılığını yitiren saçlara çözüm önerisi sunuyor. Milk Therapy Serisi içerdiği 4’lü bakım seti ile saçları kökten uca beslerken yoğun tempoda bile güçlü koruma sağlayarak saçlarınızın baştan aşağı yenilenmesini sağlıyor.

Kremsi yapısı sayesinde, süt proteini ve başlıca 12 amino asit içeren Morfose kremsi süt şampuanı, saçlarınızı temizlerken nemlendiriyor. Kuru saçları yumuşatıyor ve bu etkiyi uzun süre hissetmenizi sağlıyor.

Süt maskesi nem dengesini sağlıyor

Morfose kremsi süt maskesi, saçınızı eski canlılığına kavuşturarak, yoğun bakım yaparak pürüzsüz bir his kazandırıyor. 12 amino asit saçınızın protein dokusunu oluşturmada ve hasarlı yüzeyleri onarmada yardımcı olarak süt proteini kuru saçın nem dengesini düzenliyor.

Bakım köpüğü ile uzun süreli koruma

Süt proteini; kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturuyor. Amino asit karışımı; saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve dış etkenlerden korunmasını sağlarken yıpranmış saçı tamir ediyor ve saç yapısını güçlendiriyor. Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda saçın elastikiyetini artırarak saç kırıklarını onarıyor.

Çift fazlı fön sütü

Morfose sütlü iki faz kondisyoner saçlarınızın sıcağa, güneşe, denize ve nem karşıtı çevresel faktörlere karşı ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Süt proteini sıcak işlemden önce ve işlem sırasında saçların nemini kaybetmesini engelliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir