Sağlıklı saç ve saç derisinin sırrı: Bioderma Nodé şampuanlar

Dünyanın deterjan içermeyen ilk şampuanı

Cildin kendisinden aldığı ilhamla ürünler geliştiren Bioderma, saç ve saçlı deriyi de unutmuyor. Tüm saç tipleri için sık kullanıma uygun olan Nodé Fluid Shampoo; saçlı derinin yağ dengesine özen göstererek saçı derinlemesine arındırıyor. Bioderma Nodé DS+ ise saçlı deride tekrarlayan yağlı kepeğin (seboreik dermatit) giderilmesine yardımcı oluyor.

Nodé Fluid Shampoo

Doğal ve patentli D.A.FTM kompleksi sayesinde saçlı derinin tolerans seviyesinin yükseltilmesine destek oluyor. Saçlı derinin yağ dengesine özen göstererek derinlemesine arındırıyor. Özel formülü sayesinde saç ve saçlı deriyi nazikçe temizlerken; yumuşatmaya ve parlaklık kazanmasına da destek oluyor.

Dünyanın deterjan içermeyen ilk şampuanı olan şampuan, cilde ve saçlı deriye zarar vermeyen formülü sayesinde gözleri yakmaz. Akışkan yapısı sayesinde kullanımı kolay olan ürün, saçlı deriye masaj yaparak köpürtülüp, iyice durulanıyor. İhtiyaç halinde tekrar edilebiliyor. Sabah veya akşam, haftanın her günü kullanıma uygundur. 200-400 ml: 99.50-129.50 TL

Tekrarlayan yağlı kepeğe veda edin!

DSactiveTM patentli Nodé DS+ Shampoo, saçlı deride oluşan yağ üretiminin minimize edilmesine yardımcı oluyor. Güçlü içerikleri sayesinde saç ve saçlı deriyi nazikçe temizlerken kepeklerin meydana getirdiği kaşıntının hafiflemesine de destek oluyor. Bioderma Node DS+ Shampoo, saçın güç, parlaklık ve esnekliğini kazanmasına yardımcı olurken patentli D.A.FTM kompleksi sayesinde, hassas saçlı derinin tolerans eşiğinin yükseltilmesini de sağlıyor.

Akışkan krem yapısı sayesinde kullanımı kolay olay Nodé DS+ Shampoo, saçlı deriye masaj yaparak köpürtülüyor, 5 dakika bekletildikten sonra durulanıyor. İlk 3 hafta boyunca haftada 3 kez, daha sonraki haftalarda ise haftada bir ya da iki kez kullanılması öneriliyor. Nodé Fluid Shampoo ile kombine kullanıma uygundur. 125 ml: 119.50 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir