Schwarzkopf Professional saçların renk uzmanı IGORA ROYAL’i yeniledi

118 farklı renk tonu var!

Schwarzkopf Professional, uzman saç boya markası IGORA ROYAL’ı yeniledi. Markanın yüksek performanslı formülü değişmedi; sürdürülebilir ve daha modern ambalajlarla çıktı. Bunun yanı sıra 118 farklı renk tonu ile tüketiciyle buluştu.

Yeni IGORA ROYAL; klasikten modern görünüme tüm renk zorlukları için çözümler sunmaktadır. Trend uzmanlığı ile kuaförlerin potansiyel renk hizmetini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. Yeni portföy; gerçeğe uygun, güvenilir, eşit ve parlak renk sonuçları ortaya koydu. Aynı zamanda trend tonlarda yüzde 70’e kadar beyaz kapama; doğal tonlarda yüzde 100 beyaz kapama sağlamaktadır. Üstün renk koruma özelliği de fark yaratmaktadır.

Sürdürülebilir ambalajlarda sunuluyor

Sürdürülebilirlikte öncü olan Schwarzkopf Professional; küresel ayak izleri söz konusu olduğunda ‘daha azıyla daha fazlasını yapmak için’ çalışmaktadır. IGORA ROYAL yeni ambalajların tüp ve kapakları; yüzde 100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretildi. Ürünlerin kutusunda ise yüzde 92 geri dönüştürülebilen karton kullanılıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir