Sculpture’da Onda ile tek seansta selülitlere elveda!

50-55 derece arası sıcaklığa ulaşıyor

Sculpture, selülit ve bölgesel zayıflamada tek seansta etkili sonuç veren; 2. jenerasyon ‘Onda Coolwaves’ uygulaması ile yaza güzel bir başlangıç vadediyor.

Ameliyat gerekmeden vücudunuza ideal formu verebilmenizi sağlıyor ve doğrudan yağ hücrelerini hedef alıyor. Yağ hücrelerinin ortadan kalkmasına ve yağ hücrelerinin küçülmesine destek oluyor. Patentli başlığındaki soğutma ünitesi, deriye temas ederken masaj hissi veriyor. İşlem sırasında herhangi ağrı ya da acı hissedilmiyor. Sadece 2 dakika gibi kısa bir zamanda 50-55 derece arası sıcaklığa ulaşıyor. 15 dakikanın ardından gözle görülür sonuçlar elde ediliyor.

Yağlar üriner sistem ile atılıyor

Onda Coolwaves soğuk dalga terapisi uygulandıktan hemen sonra, sadece bölgesel yağlarda azalma görülmüyor; cilt kalitesinde de iyileşme elde ediliyor. Mikro dalgaların termal ısısı sayesinde kolajen ve elastin üretimi tetiklenerek, cildin toparlanması ve sıkılaşması da sağlanıyor. İşlem sırasında kırılan yağlar, üriner sisteme karışarak uygulama sonrası süreç içinde doğal yollarla vücuttan atılıyor.

Onda Coolwaves; hedeflenen etkiyi 3. haftanın sonunda gösteriyor.  Gerekli görüldüğü takdirde 3. haftanın sonunda ikinci bir seans daha uygulanabiliyor. Zaman geçtikçe kişi işlemin etkilerini daha belirgin bir şekilde görmeye başlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir