Sephora Gülen Ciltler Festivali 7-13 Nisan tarihlerinde!

Gülen Ciltler Festivali için geri sayım başladı

Heyecanla beklenen festival kapsamında, farklı markaların özel cilt bakım ürünleri ve uygulamaları birbirinden ayrıcalıklı indirimlerle güzellik tutkunlarıyla buluşacak.

Sephora, Gülen Ciltler Festivali’ne özel 7-13 Nisan tarihlerinde mağaza alışverişlerinde; 6-13 Nisan tarihleri online alışverişlerde geçerli birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Online alışverişlerde 6 Nisan saat 20.00’dan itibaren ön satış başlayacak. 2 ve üzeri cilt bakım ürünü alışverişlerine kartsız müşteriler ve White Card sahiplerine %15 indirim; Black Card & Gold Card sahiplerine %20 indirim fırsatları dikkat çekiyor.

Gülen Ciltler Festivali, dünyanın en çok tercih edilen güzellik markalarının cildinize özen gösteren ürünlerini bir araya getiriyor. Etken maddelerle hazırlanan formülasyonları ile her cilt tipine uygun ürünler, bahara taze bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Festival, cildini yeni bahara hazırlamak isteyen güzellik tutkunlarını bekliyor. Seçkin markaların nemlendiricilerinden serumlarına, anti-aging etkili bakım kremlerinden temizleme jellerine kadar pek çok farklı cilt bakım ürününü kaçırmayın!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir