SPF cilt bakımı markası Supergoop! Türkiye’de sadece Sephora’da

SPF’in önemini ön plana çıkaran marka

2005 yılında Holly Thaggard tarafından hayata geçirilen Supergoop! markası Türk tüketicisiyle buluştu. Eski bir okul öğretmeni ve anne olan Thaggard, yakın bir arkadaşına 29 yaşında cilt kanseri tanısı konulmasının ardından markayı kurdu. Güneş koruyucu ürünlerin herkes için günlük bakımda öncelik haline gelmesini hedefliyor. SPF’in önemini ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

Tüm dünyada güneş koruyucu algısını değiştirmek için harekete geçen Thaggard, yenilikçi SPF formülleri ve özel içeriklere sahip cilt bakım ürünleri sunuyor. Supergoop! tüm cilt tiplerine ve yaşam tarzlarına uygun, etkili ve dermatolojik olarak test edilen formüllere sahip.

Supergoop! ürünleri arasında ise makyajı sabitleyen bir baz veya doğal bir bitişle cildi mükemmelleştiren günlük cilt bakım ürünü olan Unseen Güneş Koruyucu dikkat çekiyor. %100 görünmez ve ağırlık yapmayan formülüyle  çok satan listenin başında yer alıyor. 40 dakika boyunca cildinizde suya ve tere karşı dayanıklılık sağlıyor. Temiz, güçlü ve antioxidan bakımından zengin içeriğiyle cilt bakımını keyifli bir ritüele dönüştürüyor.

Markanın kurucusu Holly Thaggard, “Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan SPF ürünlerimizi piyasaya sunacağımız için çok heyecanlıyım. 15 yıl önce aldığım ilhamla geniş spektrumlu UV korumasına sahip yeni bir cilt bakımı markası yarattım. Geliştirdiğimiz formülleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum!” diyor.

Ürünler, sadece seçili Sephora mağazaları, Sephora.com.tr ve Sephora App’de!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir