Lierac Phtytolastil Serisi çatlak karşıtı bakımda liderliğini sürdürüyor

‘Güzellik İlacı’ yarım asırdır çatlaklarla savaşıyor

LIERAC Phytolastil Serisi, 45 yıldır çatlak izlerine karşı liderliğini sürdürüyor. Doğum, ergenlik ve kilo alıp verme nedeniyle oluşan çatlaklar ile savaşıyor. Doğal ve etkili içerikleriyle çözümler sunuyor.

1975 yılında Dr. Cariel tarafından uzun araştırmalar sonucunda bulunan ve ‘güzellik ilacı’ olarak bilinen PHYTOLASTIL Çatlak Karşıtı Bakım Serisi, çatlaklarla mücadele ediyor.

Lierac Phytolastil Serisi, klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahip. Yüzde 98 doğal kaynaklı içerik bileşimi ile çatlakları önleme ve sonrasında onarım olarak her aşamasında etki ediyor. Seri, özellikle hamilelik döneminde başlayan, annelik döneminde de devam eden ve kilo alıp vermede oluşan çatlaklarda etkili. Aslanpençesi, sarmaşık ve kırkkilit otlarının içeriğindeki flavonoidler, tanin ve silisyum açısından zengin. Dermis tabakasındaki gerginliği azaltıyor. Epidermiste yeniden yapılandırma sağlayarak çatlaklara karşı etki ediyor.

500 kadınla yapılan 12 klinik çalışmaya göre LIERAC Phytolastil Serisi; cildin yeni oluşan çatlak görünümünde yüzde 78 azalma, kalıcı çatlak görünümünde de yüzde 64 azalma sağladı.

PHYTOLASTIL GEL/Çatlak Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Jel

Kokusuz, sarı renkli berrak dokusuyla, ergenlik, hamilelik ve kilo değişimleri ile oluşan çatlaklar için onarım yapıyor. Çatlak oluşmaya meyilli bölgelerde hamileliğin üçüncü ayından itibaren kullanabilirsiniz. Doğumun ardından menstürasyon döngüsü düzene girene kadar kullanabilirsiniz.

PHYTOLASTIL SOLUTE/Çatlak Görünümünü Azaltmaya Yardımcı Serum

Aslanpençesi, sarmaşık, kırkkilit otundan oluşan yüzde 84 bitkisel içeriği ile çatlaklar için ideal onarım sağlıyor. Özellikle ergenlik, hamilelik ve kilo değişimleri nedeniyle ortaya çıkan çatlaklarda etkili. 8 hafta boyunca, sabah-akşam çatlak bölgelere bakım yaparak uygulanıyor. İki aylık kullanımı sonucunda klinik olarak yeni oluşan çatlaklarda daha az görünürlük sağlıyor. Çatlaklar daha pürüzsüz hale geliyor.

PHYTOLASTIL GEL & AMPUL/Çatlak Görünümünü Önlemeye Yardımcı Bakım Kiti

Serinin ampul formu daha önceden çatlak oluşan veya oluşmaya meyilli bölgelere (göğüs, karın, kalça, basen) masajla günde 2 defa uygulanıyor. Ürün tamamen emildikten sonra jel formu bölgeye günde en az 1 defa masaj yaparak sürebilirsiniz.  Hamileliğin üçüncü ayında kullanılmaya başlayabilirsiniz. Hamilelik sonrasında menstürasyon dönemi başlayana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir