SESU yenilenen yüzünü yepyeni serileriyle tanıttı

İlk ağda keyifli bir anıya dönüşüyor

Türkiye’nin ilk ağda ve tüy dökücüler markası SESU; genç kızlara özel ‘İlk Adım’ setini ve ‘SESU Soft’ serisini özel lansman davetinde tanıttı. Melodi Elbirliler’in ev sahipliğindeki etkinlik, Sait Halim Paşa Yalı’sında gerçekleşti.

Ağdaya yeni başlayanların bu sürecine eğlence ve keyif katmak, endişelerini azaltmak için hazırlanan İlk Adım serisi; içerisinde yer alan ağda öncesi soğutucu jel pedi, cildin ışıltılı görünmesini sağlayan simli bakım yağları, ağda bantları ve ciltteki ağda kalıntılarını ortadan kaldırmak adına temizleme mendillerinden oluşuyor. Ayrıca set içerisinde yer alan her bir ürün bubblegum kokusuyla da genç kızların gönüllerini fethediyor. SESU kızlarına özel hazırlanan Tüy Dökücü Krem, Roll-on Sir Ağda ve Boncuk Ağda da yine genç kızların gözdesi olacak bu serinin içinde yer alıyor.

Parfümsüz, eko ağda serisi: SESU Soft

SESU Soft serisi’nde; sentetik parfüm içermeyen Sir Ağda Bantları, Boncuk Sir Ağda ve Roll-On Sir Ağda Seti gibi hızlı, kolay ve etkili sonuç vadeden ürünler var. Ecocert sertifikalı yulaf yağı içeren yeni SESU Soft Serisi ürünleri; ciltte oluşabilecek kızarıklık ve tahrişi en aza indiriyor.

Marka Müdürü Ezgi Şuekinci Akgün; “SESU Soft ve İlk Adım serileri bizim gözbebeğimiz. SESU Soft serisinin formülünde yer alan yulaf yağıyla sunduğu rahatlığın yanı sıra; sentetik parfüm içermeyen ürün arayanlara da hitap ediyor. İlk Adım serisine,  biz kendi içimizde ‘Minimum Acı Kiti’ diyoruz. Çünkü seride yer alan her bir ürün; ağda öncesindeki endişeyi azaltmak ve ağdayı keyifli hale dönüştürmek üzere hazırlandı. İlerleyen dönemlerde, yeni serilerimizi de ağda ve tüy dökücüler dünyasına katıyor olacağız” şeklinde konuştu.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir