Sezonun ışıltısından ilham alarak tasarladı

Yeni yıl ruhunu yansıtan çikolatalar

GODIVA, yeni yılın ışıltısından ve doğanın güzelliğinden ilham alarak hazırladığı 2024 Yeni Yıl Koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Belçika çikolatasından doğan benzersiz lezzetlerini çikolata severlerle buluşturuyor.

Koleksiyon, ikonik çikolata çeşitlerini göz kamaştıran hediye kutuları ve sepetleriyle sunuyor.

Sezonun ruhunu, lezzetini ve heyecanını yansıtan ışıltılı hediye seçenekleri arasında trüf, pralin, kare, napoliten, madlen ya da karışık çikolata çeşitlerini içeren özel tasarım çikolata kutuları var. Kişiselleştirilebilen hediye sepeti çeşitleri çikolata severlerin favorisi oluyor.

Kişiselleştirebilen hediye seçenekleri

GODIVA 2024 Yeni Yıl Koleksiyonunda, çikolataların kahve ile bir araya gediği ve dönemin ruhunu yansıtan renklerle süslendiği şık hediye alternatifleri var. Kar küresi, mum, termos, bardak gibi ürünlerle birçok farklı hediye seçeneği oluşturma imkanı sunmakta!

İçinizi ısıtacak yepyeni lezzetler

GODIVA, eşsiz Belçika çikolatasıyla hazırlanan yepyeni sıcak çikolata lezzetleriyle yeni yıl mutluluğunu ikiye katlıyor. Tuzlu karamel lezzeti ile markanın imza sıcak çikolatasının uyumunu Tuzlu Karamelli Sıcak Çikolata ile yakalayabilirsiniz. Belçika çikolatasıyla vişnenin mükemmel birlikteliğini deneyimleyeceğiniz Vişneli Sıcak Çikolata, GODIVA CAFE’lerde çikolata severleri bekliyor.

GODIVA hediye seçenekleri için godiva.com.tr adresini ve mağazaları ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir