Shiseido’nun en yeni leke serumu White Lucent Illuminating

Koyu lekelere veda etme vakti

100 yılı aşkın süredir aydınlık cilt konusunda uzman Shiseido’nun en yeni leke serumu White Lucent Illuminating Micro-Spot ile bir haftada daha aydınlık bir cilde kavuşun.

Parlak, aydınlık ve eşit tonlu bir cilt sunan White Lucent Illuminating Micro-Spot serum varolan lekeleri giderirken gelecekte oluşabilecek lekeleri şimdiden engelliyor.

Aydınlık ve parlak bir cilt görünümü için koyu lekeleri, donukluğu ve ton eşitsizliğini düzenliyor. Cildin iç ve dış melanin bölgelerini özel olarak formüle edilmiş bileşenler ile onarıyor.  Sadece bir haftada içten parlayan, daha eşit tonlu ve aydınlık bir cilt vadediyor.

Araştırmalar sonucunda kullanıcıların yüzde 90’ı bir hafta içinde ciltlerinde daha aydınlık bir görünüm elde ettiklerini belirtiyor. Ayrıca düzenli kullanım sonucunda koyu lekelerin azaldığını ve ton eşitsizliğinin gittikçe düzeldiğini vurguluyor.

Highly Concentrated 4MSK teknolojisi

White Lucent Illuminating Micro-Spot ilk kez formüle edilen Highly Concentrated 4MSK teknolojisi sayesinde UV ışınlarının aktifleştirdiği koyu lekelere yol açan melanin üretimini engelliyor. Teknoloji, Tyrosinase enzimini bastırarak melanin oluşumu, leke önleme konusunda aktif bir rol oynuyor.

Serum, içeriğinde bulunan White Sand Lily Extract sayesinde melaninin epidermal hücrelere geçmesini önlemek için aşırı aktif melanositlerin dendritlerini küçültüyor. İleride hem cilt yüzeyinde hem de epidermisin daha derin katmanlarında lekelerin oluşmasını önlüyor. Sakura-Bright Complex içeriği sayesinde ise pigmentasyonu hedefleyerek pigmentasyonu uyaran faktörleri kontrol altına alıyor.

www.shiseido.com.tr
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir